Jako dziecko zniknęła w pociągu. Po 20 latach zdarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał

Jako dziecko zniknęła w pociągu. Po 20 latach zdarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał Źródło: youtube/МВД Республики Беларусь

Dziecko zginęło w pociągu w wieku zaledwie 4 lat. Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań, nie udało się odnaleźć zaginionej dziewczynki. Musiało minąć 20 lat, by stało się coś niezwykłego.

Dziecko pary z Białorusi, Julija, zaginęła w 1994 roku w pociągu. Rodzice robili wszystko, żeby ją znaleźć i jak sami przyznają nigdy nie tracili nadziei na to, że uda się odnaleźć ją całą i zdrową. Żeby doszło do ponownego spotkania z rodziną, minąć musiało aż 20 lat.

Dziecko zaginęło jak miało zaledwie 4 lata. Nie było widać końca w poszukiwaniach

Julija zaginęła w trakcie podróży pociągiem z ojcem. Mężczyzna na chwilę spuścił ją z oka i później, mimo przeczesania całych wagonów, nie udało się jej znaleźć. Rodzice zaangażowali się w poszukiwania na własną rękę, po dwóch dniach zgłosili sprawę do służb porządkowych. Mimo to nie udało się jej się wtedy odnaleźć. Prawdopodobnie w erze internetu poszukiwania skończyłyby się znacznie szybciej, ale we wschodniej Europie pod koniec lat 90. to nie było takie oczywiste.

- Pytali ulicznych sprzedawców, rozklejali fotografie, rozmawiali z pasażerami, sprawdzili wszystkie studnie w okolicy. Gdy poszukiwania zakończyły się fiaskiem, bezradni rodzice zwrócili się o pomoc milicji - poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych na Białorusi.

Wyznała swojemu partnerowi, że w dzieciństwie się zgubiła. Badania DNA potwierdziły pokrewieństwo z rodzicami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Julija w międzyczasie trafiła do domu dziecka, a następnie do rodziny zastępczej. Gdy zaginęła w pociągu dojechała aż do Rosji, do Raziania, 900 kilometrów od swojego rodzinnego domu. Gdy miała 24 lata wyznała swojemu chłopakowi, że zaginęła w dzieciństwie. Mężczyzna sprawdził w internecie stare informacje o zaginięciach, po czym natrafił na opis, który dokładnie pasował do jego dziewczyny. Był niemal pewny, że znalazł jej rodziców.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Po skontaktowaniu się z rodzicami zostały wykonane badania DNA, która potwierdziły pokrewieństwo. Po 20 latach Julija spotkała się ze swoimi biologicznymi rodzicami, a oni sami również byli szczęśliwi, że po dwóch dekadach udało się odnaleźć zgubę. Dziewczyna podziękowała później wszystkim zaangażowanym w sprawę.

- Dziękuję wszystkim: i swoim biologicznym rodzicom i tym, którzy mnie wychowali, dając wszystko co potrzebne w życiu. Wszyscy jesteście moją rodziną - powiedziała 24-latka.

 

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News