Dziewczynka w przedszkolu narysowała coś, przez co opiekunki zdębiały. Przerażone natychmiast wezwały rodziców

Dziewczynka w przedszkolu narysowała coś, przez co opiekunki zdębiały. Przerażone natychmiast wezwały rodziców Źródło: pixabay.com/_Alicja_

Dziecko spowodowało gigantyczne zamieszanie w przedszkolu. Opiekunki nie wiedziały, co mają myśleć o kontrowersyjnym rysunku, który stworzyła mała dziewczynka. Konieczne było wezwanie do placówki rodziców.

Dziecko narobiło ogromnego zamieszania swoim rysunkiem. To, co się na nim znajdowało, wprawiło w osłupienie panie przedszkolanki. Były tak przerażone całą sytuacją, że natychmiast wezwały rodziców dziewczynki. Prawda jednak okazała się zaskakująca. 

Dziecko pochwaliło się talentem, ale nie spodobało się to przedszkolankom

Zaledwie 4-letnia Amelia uwielbiała rysować. Przy każdej możliwej okazji chwytała w ręce kredki i tworzyła małe "dzieła sztuki". Rodzice cieszyli się, że lubi taką formę rozrywki. Do tej pory w przedszkolu nikt się nie skarżył na jej prace, aż do tej pory. Powód był poważny, a przedszkolanki, widząc to, co narysowała, były przerażone. 

Wszystko przez pewien element, który został zawarty na rysunku. Pewnego dnia opiekunki poprosiły, by dzieci narysowały swoje wspomnienia z podróży. Z racji tego, że Amelia odwiedziła niedawno duży park rozrywki, temat jej malowidła był oczywisty. Narysowała więc ludzi i coś, co na pierwszy rzut oka kojarzy się jednoznacznie z męskim przyrodzeniem.

Rodzice spalili się ze wstydu

Amelia narysowała duży różowy obiekt, który swoim kształtem przypominał męskie genitalia. Panie w przedszkolu były przerażone, ponieważ od razu pomyślały, że dziecko może być molestowane lub mogło oglądać materiały pornograficzne. W placówce natychmiast zjawili się rodzice i dosłownie zdębieli. Tak poważnej rozmowy się nie spodziewali, mimo że Amelia tłumaczyła niejednokrotnie opiekunkom, że to tylko ogromna zjeżdżalnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To samo dziewczynka usiłowała wytłumaczyć potem swoim rodzicom i kompletnie nie mogła zrozumieć zamieszania, jakie wywołał jej rysunek przedstawiający wypad do parku rozrywki. Mama pod płaszczem wstydu próbowała wytłumaczyć córce wszystko jak najbardziej logicznie.

- Miejmy nadzieję, że to ostatni raz, gdy byliśmy wzywani do przedszkola z takiego powodu. Przyznam szczerze, że czułam się zawstydzona. Zainteresowanie mediów także nie pomagało, ponieważ Amelia ciągle pyta się, dlaczego ludzie interesują się jej rysunkiem. Musimy mówić, że jest bardzo wyjątkowe. Przecież jej nie okłamujemy, prawda? - wypowiedziała się na ten temat całej sprawy mama pomysłowej Amelii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rydzyk na witrażu. Komiczna instalacja w kościele
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News