Dziecko i pies - pierwsze spotkanie
youtube/jenniferwyand
Aneta Wasilewska - 2 Grudnia 2019

Pies po raz pierwszy zobaczył dziecko swojej pani. Nagrali jego reakcję, potrzebna była interwencja rodziców

Dziecko wróciło ze szpitala prosto do rodzinnego domu, gdzie czekało na niego pierwsze spotkanie z psem. Rodzice nieco obawiali się tej chwili, ale wiedzieli też, że w końcu musi do niej dojść. Pod ich czujnym okiem odbyło się zapoznanie, jednak okazało się, że ich interwencja była niezbędna.

Dziecko i pies mieli się spotkać po raz pierwszy. Świeżo upieczeni rodzice postanowili nagrać całe zdarzenie, które zostanie wyjątkową pamiątką na całe życie. Zarówno dla nich, jak i dla małej Olivii, która niedawno pojawiła się na świecie.

Małe dziecko podczas pierwszego spotkania z psem

Kredyt i zwrot pieniędzyNiewielu zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli spłaciłeś kredyt przed terminem, bank powinien Ci zwrócić część pieniędzyCzytaj dalej

W mieszkaniu znajdowała się mama z Maxem, przepięknym psem rasy golden retriver ze złotym umarszczeniem. Przed drzwiami natomiast czekał tata z małym dzieckiem w nosidełku. Gdy tylko mężczyzna otworzył drzwi, Max zaczął się do niego wyrywać. Pies nie wiedział jednak, że jego pan przyszedł z niemowlakiem, ale i tak nie powstrzymało, go to przed wesołym machaniem ogonem.

Gdy mężczyzna wszedł już do mieszkania, Max zadowolony podszedł do niego i zaczął go obwąchiwać, jednak najbardziej zainteresowany był tym, co znajdowało się w rękach świeżo upieczonego ojca. Niosąc nosidełko z maleńką Olivią, tata wchodził głębiej do mieszkania, a Max odsuwał się nie wiedzą, co opiekun stawia na ziemi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotNajmniejszy kot na świecie może się schować pod liściem. Oczy wychodzą z orbit, jest maleńki, a do tego wyjątkowo słodkiCzytaj dalej

Dziecko będzie miało fantastyczną pamiątkę w postaci tego nagrania

Max podchodził i obwąchiwał małą Olivię po czym odsuwał się, wesoło merdał ogonem, ale nie miał pojęcia, jak zareagować. Widać po nim, że się bardzo cieszy, ale nie wie, co zrobić, do kogo podejść, miotał się od mamy do taty. Zbliża się coraz bardziej, aż w końcu wkłada cały pyszczek w nosidełko i wącha małe dziecko.

Rodzice w tym czasie pilnowali zarówno maluszka, jak i zwierzaka. Mama była osobą odpowiedzialną za patrzenie na reakcję Maxa i w razie czego miała szybko interweniować. Stało się tak, że rzeczywiście niezbędna była jej szybka reakcja, Max bowiem, ciesząc się całym sobą, zaczął lizać po twarzy Olivię.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje finalistka Top Model. Wypadła z okna wieżowca

2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Rodzice umieścili w sieci nagranie z pierwszego spotkania ich małej Olivii z Maxem. Dziecko, gdy już podrośnie będzie miało przepiękną pamiątkę z zapoznania się ze swoim najlepszym przyjacielem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji


CiastoBananowa delicja zachwyci nawet teściową. Cudowne ciasto bez pieczenia, zawsze się udajeCzytaj dalej

źródło: youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News