Ogromna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. 11-miesięczne dziecko wypadło z balkonu

Ogromna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. 11-miesięczne dziecko wypadło z balkonu Źródło: pixabay/arembowski/

Maleńkie dziecko niespodziewanie wypadło z balkonu. Świadkowie, ale przede wszystkim rodzice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na miejscu szybko zjawiły się odpowiednie służby, które podjęły akcję ratunkową.

11-miesięczne dziecko przebywało na balkonie - jak nieoficjalnie wiadomo - z ojcem. Nagle rozległ się krzyk i dźwięk potwornego uderzenia. Już po kilku sekundach okazało się, że dziewczynka spadła na ziemię. Ratownicy przewieźli maleństwo do szpitala i przez długi czas walczyli o jej życie. Okoliczni mieszkańcy wciąż nie potrafią uwierzyć w to, co się stało. 

Wielka tragedia. Małe dziecko wypadło z balkonu 

Jak podają media, do zdarzenia doszło w miniony czwartek w godzinach wieczornych w bloku w centrum Kielc. Z przekazywanych informacji wynika, że 11-miesięczna dziewczynka przebywała wówczas na balkonie. Nie jest pewne czy dziewczynka wspięła się na balustradę, czy zdołała przecisnąć się między jej szczeblami. Po kilku minutach ojciec zauważył, jak spada w dół. 

Mężczyzna starał się zachować zimną krew i niezwłocznie zawiadomił pogotowie. Ratownicy zjawili się już chwilę później i rozpoczynając reanimację w miejscu wypadku, przewieźli dziewczynkę do szpitala, by tam trafiła pod opiekę specjalistów. Lekarze przez dłuższy czas walczyli o jej życie, jednak bez skutecznie. Obrażenia, których odniosło niemowlę były zbyt poważne i ostatecznie doprowadziły do śmierci. 

Policja bada sprawę 

Po stwierdzeniu zgonu maleństwa, została zawiadomiona policja, która w obecności prokuratura zjawiła się na miejscu tragedii. Mundurowi rozpoczęli przesłuchiwania świadków, w tym rodziców zmarłej, chcąc ustalić, w jaki dokładnie sposób doszło do tragedii. Nieoficjalnie wiadomo, że dziewczynka przebywała wówczas pod opieką taty, a wszystko mogło być nieszczęśliwym wypadkiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Najprawdopodobniej na tym balkonie znajdował się też ojciec dziecka, ale nie jest to informacja do końca potwierdzona. W mieszkaniu była również mama - mówi st. sierż. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. 

Jeżeli teoria o nieszczęśliwym wypadku zostanie potwierdzona, śledczy najprawdopodobniej umorzą sprawę, nie wyciągając konsekwencji.

 

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. 6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może zaraz runąć
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  6. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  7. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

Źródło: fakt 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu