Tak obrzydliwie jeszcze nie było. Mył swoje klejnoty w fontannie, na wszystko patrzyły dzieci

Tak obrzydliwie jeszcze nie było. Mył swoje klejnoty w fontannie, na wszystko patrzyły dzieci Źródło: Wikipedia - Rado-NDM

Dziecko powinno chronić się przed pewnymi widokami. Czasami jednak dochodzi do sytuacji, w których stajemy się bezradni. Do niepokojącego wydarzenia doszło nieoczekiwanie w fontannie.

Dziecko często narażone jest na wydarzenia, których nigdy nie powinno być świadkiem. Najczęściej do takich sytuacji dochodzi w momencie, gdy młode osoby chcą zaspokoić swoją ciekawość, choć czasami dzieją się rzeczy, na które nikt z nas nie ma wpływu. Do frustrującej sytuacji doszło dziś w jednym z polskich miast. W jej wyniku dziesiątki dzieci musiały oglądać sceny, które obrzydzają każdego z nas.

Pewien mężczyzna wszedł dziś do fontanny ku zdziwieniu wszystkich obecnych na placu i zaczął myć swoje miejsca intymne. Wszystko działo się na oczach dzieci, które przebywały w okolicy wraz ze swoimi rodzicami. Wiele rodzin postanowiło skorzystać tego dnia ze słonecznej pogody, nikt jednak nie spodziewał się, że dojdzie do tak przerażającego i obrzydliwego wydarzenia. Trzeba przyznać, ze do tak ohydnych zdarzeń w miejscach publicznych dochodzi wyjątkowo rzadko.

Dziecko było narażone na obrzydliwy widok

W Nowym Dworze Mazowieckim doszło dziś do gorszącego zdarzenia, które mogło wywołać ogromne zdziwienie każdego, kto był naocznym świadkiem całej sytuacji. Okazało się, że pewien mężczyzna postanowił wejść do fontanny na jednym z największych placów w mieście i umyć się jak w wannie. Wielkie poruszenie wywołał fakt, że mieszkaniec nagle zajął się myciem swoich miejsc intymnych w wyjątkowo okropny sposób.

Sytuację obserwowała młodzież, która była tłumnie zgromadzona na miejscu. Zdziwienie budził fakt, że mężczyzna nie czuł się skrępowany wobec obecności innych osób. Sprawiał wrażenie, jakby takie zachowanie było dla niego zupełnie normalne. Sprawa została już zgłoszona na policję, dzięki czemu mieszkaniec podwarszawskiej miejscowości może spodziewać się bardzo wysokiego mandatu.

Dzieci musiały oglądać przerażający czyn mężczyzny

Za kąpiel w fontannie w miejscu publicznym grozi mu 500 złotych mandatu. Jak przekonują specjaliści, teraz sprawca obrzydliwego czynu może spotkać się nie tylko z grzywną, ale również z innymi skutkami nieprzemyślanej kąpieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dowiedzieliśmy się, że fontanny miejskie używają wody, która zdecydowanie nie jest przeznaczona do mycia się. Wszystko przez to, że jest bardzo poważnie zanieczyszczona, zwłaszcza w trakcie wyjątkowo wysokich temperatur w trakcie dnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TRAGEDIA w życiu Ewy Chodakowskiej! Nie żyje bliska jej osoba, miała wypadek motocyklowy
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Podstawowy produkt polskich sklepów wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy
  4. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  5. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy   

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News