Lekarz wziął dziecko na ręce. Rodzice nie mogli przewidzieć, co się za chwilę stanie

Lekarz wziął dziecko na ręce. Rodzice nie mogli przewidzieć, co się za chwilę stanie Źródło: youtube.com Robert C. Hamilton

Dziecko bardzo często płakało, a rodzice niemowlaka byli bardzo zaniepokojeni. Nie mieli pojęcia, dlaczego ich córka zachowuje się w taki sposób. Zmartwieni udali się na konsultacje do lekarza, kiedy mężczyzna wziął ich dziecko na ręce, po chwili stało się coś nieoczekiwanego.

Dziecko cały czas płakało, zaniepokojeni rodzice nie mieli pojęcia, jaka jest przyczyna takiego zachowania ich córki. Bali się, że niemowlak jest chory, dlatego zabrali go na konsultację do lekarza. Kiedy mężczyzna wziął dziecko na ręce, wydarzyło się coś niesamowitego.

Dziecko cały czas marudziło, rodzice przestraszyli się, że dziewczynka jest chora

Rodzice Tessy byli bardzo zaniepokojeni zachowaniem swojej córki. Dziewczynka bardzo często płakała i marudziła, a oni nie mogli jej uspokoić. W związku z jej zachowaniem pojawiły się u nich obawy, że być może jest chora. Postanowili nie czekać i natychmiast udali się na konsultację do pediatry.

W trakcie wizyty u lekarza, specjalista dokładnie zbadał i obejrzał płaczącą dziewczynkę. W pewnej chwili specjalista wziął dziecko na ręce i chwycił w nietypowy sposób. Po chwili wydarzyło się coś, co zadziwiło rodziców dziecka. Tessa natychmiast się uspokoiła i przestała marudzić.

Specjalista wziął dziecko na ręce, a rodzice nie mogli uwierzyć w to, co się stało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że sekret tkwi w sposobie, w jaki lekarz chwycił niemowlaka. Metodę tę opracował doktor Robert Hamilton i pomaga ona uspokoić płaczące dzieci w dosłownie kilka chwil. Sławny pediatra jest znanym na całym świecie specjalistą, a rodzice ustawiają się na konsultacje do niego w długich kolejkach. O swojej innowacyjnej metodzie noszenia dzieci mężczyzna opowiedział m.in. w nagraniu, które opublikowano w serwisie Youtube. Lekarz prezentuje na nim krok po kroku, w jaki sposób złapać dziecko, by szybko je uspokoić.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki w żałobie, nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Na początku należy skrzyżować ręce dziecka na jego klatce piersiowej i przytrzymać je swoją dłonią, opierając na niej ciężar dziecka. Drugą dłonią podtrzymuj pieluszkę niemowlaka w taki sposób, by bezpiecznie spoczywało w twoich rękach. W ostatnim kroku delikatnie potrząśnij dzieckiem w górę i w dół, trzymając je pod kątem 45 stopni. Po chwili maluch powinien zacząć się stopniowo uspokajać. Lekarz przekonuje, że ta metoda naprawdę działa i może pomóc wielu rodzicom w opiece nad maluchami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka trzustki. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Właśnie podali informacje o finansowej pomocy dla poszkodowanych przez pandemię. Już wiadomo, kto się załapie
  4. Przez cały tydzień piła tylko wodę. Niewiarygodne, co stało się w ostatnim dniu
  5. Za kilogram truskawek możesz zapłacić jedynie 5 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek
  6. Szykują się ogromne grzybobrania. Znalazł 7 grzybów w 1 miejscu

Źródło: Family Feed

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News