Wsadzili dziecko do ciasnej tuby. Powód poraża

Wsadzili dziecko do ciasnej tuby. Powód poraża Źródło: Instagram medicalpedia

Dziecko na zdjęciu nie wygląda na zadowolone ze swojego położenia. Wciśnięte zostało do plastikowej tuby, a fotografia wzbudziła niemałe poruszenie wśród internautów, którzy natknęli się na tę fotografię.

Dziecko potrafi zirytować swoim zachowaniem i wyprowadzić z równowagi. Kary cielesne już od dawna określane są jako znęcanie się i nie wolno ich stosować w żadnym przypadku. Po opublikowaniu tego zdjęcia można było zacząć się martwić o los pociechy.

Dziecko zostało ściśnięte

Dziecko zaprezentowane zostało w dramatycznej pozie, która nie wygląda na najwygodniejszą, a już na pewno nie na taką, w której chce przebywać. Jednak nie zostało potraktowane tak bez powodu, a jest on naprawdę porażająco prozaiczny. Często zazdrościmy dzieciom ich niebywałej energii i tego, że nigdy praktycznie się nie męczą. Ruch jest ważny, zarówno u tych małych jak i dużych, jednak poza oczywistymi plusami płynącymi z aktywności, ruchliwość może stanowić naprawdę duży problem w niektórych sytuacjach. Właśnie dlatego w stosunku do dzieci używa się tej specjalnej tuby - spokojnie nie dzieje im się żadna krzywda.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Sposób stosowany jest od dawna

Dziecko widoczne na zdjęciu widoczne jest w tubie ponieważ konieczne było wykonanie prześwietlenia. Trudno zapanować nad energią większości pociech, a rozwiązanie to pozwala na przeprowadzenie czynności w szybki sposób, jest to bardzo ważne. Szczególnie dwie kwestie są kluczowe, głównym celem jest utrzymanie dziecka w bezruchu. Dzięki temu RTG zostanie przeprowadzone sprawnie a dziecko nie zostanie narażone na zbyt duże działanie promieniowania, które konieczne jest do prześwietlenia. Tubę nazywa się Pigg-O-Stat i wymyślono w latach 60-tych. To proste rozwiązanie stosowane jest do dzisiaj, ponieważ idealnie wykonuje swoje zadanie, a całość jest całkowicie bezpieczna dla dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw

2. Pepco wycofuje popularny produkt. Trzeba się go natychmiast pozbyć „Może stwarzać niebezpieczeństwo”

Jest to niecodzienny widok

Zdjęcia dzieci zamkniętych w takich ciasnych tubach wzbudzają sensację, jednak osoby zajmujące się ich prześwietlaniem nie widzą innej możliwości. Dodatkowo podkreślają, że pociechom naprawdę nie dzieje się krzywda, użycie narzędzia w żadnym stopniu nie jest dla nich bolesne. Włożenie ich w kosmiczną aparaturę zajmuje dosłownie chwilę. Oczywiście, na pewno nie jest to pozycja oraz miejsce, w którym chciałyby się znajdować, jednak konieczność utrzymania ich w nieruchomej pozycji jest priorytetem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO ostrzega. W ciągu ostatniego tygodnia liczba ofiar koronawirusa wzrosła dwukrotnie
  2. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  3. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
  4. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadza zmiany. Spore opóźnienie, enigmatyczny wpis
  5. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  6. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News