Zamknęła 5-latka w pralce i włączyła. Dziecko zaczęło wymiotować i tracić przytomność

Zamknęła 5-latka w pralce i włączyła. Dziecko zaczęło wymiotować i tracić przytomność Źródło: Pixabay / bierfritze

Dziecko zamknęła w pralce i uruchomiła urządzenie. 5-letni chłopiec kilkukrotnie tracił przytomność i wymiotował. Kobieta została zatrzymana, jej tłumaczenia są szokujące.

Dziecko zostało zamknięte w pralce, a matka chłopca uruchomiła automat. 5-latek wielokrotnie tracił przytomność, odniósł poważne obrażenia. Kobieta została zatrzymana przez policje, ale nie przyznaje się do winy. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie, ustalenia funkcjonariuszy są szokujące.

Dziecko zamknęła w bębnie pralki

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie 30-letniej Heather Olivier z Indiany, która została aresztowana po tym, jak zamknęła swojego 5-letniego syna w pralce, po czym uruchomiła maszynę. Dziecko kilkukrotnie traciło przytomność i wymiotowało, chłopiec odniósł liczne obrażenia i siniaki na całym ciele. Kobieta nie przyznaje się do winy, a jej tłumaczenia są zaskakujące.

Olivier twierdzi, że chłopiec sam wszedł do pralki i zatrzasnął drzwiczki bębna od środka. Kobieta zeznała, że położyła syna spać, po czym poszła do kuchni, żeby napić się mleka. Nagle usłyszała, jak pralka się włącza i nabiera wody. Jej tłumaczenia były tak niewiarygodne, że funkcjonariusze dokładnie zbadali maszynę. Okazało się, że nie ma możliwości, by chłopiec sam uruchomił pralkę, siedząc w bębnie. Maszyna posiada zabezpieczenie, które pozwala na uruchomienie jej, tylko wtedy, kiedy drzwiczki bębna są szczelnie zamknięte.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziecko miało poważne obrażenia, lekarz powiadomił policję

Sprawa wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy zaniepokojony stanem dziecka ojciec zabrał chłopca do szpitala. 5-latek ma liczne obrażenia na całym ciele. Lekarz był zaskoczony tym, co zobaczył na ciele chłopca. Obrażenia były na tyle poważne, że doktor postanowił powiadomić o tym policję.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Funkcjonariusze natychmiast zjawili się w placówce i przeprowadzili z chłopcem wywiad. 5-latek wyznał im, że mama często na niego krzyczała i była dla niego niemiła. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa, a funkcjonariusze ustalają szczegóły tego szokującego zdarzenia. Kobieta wciąż całkowicie zaprzecza stawianym jej zarzutom. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzyca potrafi rozwijać się przez lata. Jej wczesne objawy mogą być mylące
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. 20-letni syn gwiazdy, twórczyni uwielbianych seriali tragicznie zginął w Sylwestra
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News