W tajemnicy przed rodzicami uzależnił się od napojów energetycznych. Na oczach kolegów zrobił straszną rzecz, nie żyje

W tajemnicy przed rodzicami uzależnił się od napojów energetycznych. Na oczach kolegów zrobił straszną rzecz, nie żyje Źródło: .

Dziecko piło napoje energetyczne. Robiło to poza domem, żeby rodzice się nie domyślili. Chłopiec zginął tragicznie na oczach kolegów. Biegli badają, czy do jego śmierci mogło przyczynić się uzależnienie od energetyków.

14-letnie dziecko Christine i Jamesa Connorów z Wielkiej Brytanii mogło popełnić samobójstwo z powodu uzależnienia od napojów energetycznych - donoszą brytyjskie media. Sam zginął na stacji kolejowej w Chertsey na początku tego roku. Wciąż badane są przyczyny jego śmierci. Biegli nie wykluczają, że energetyki odegrały w tej tragedii kluczową rolę. Rodzina nie miała pojęcia, że chłopiec je pije - doskonale ukrywał przed nimi ten fakt. 

Dziecko popełniło samobójstwo na oczach kolegów

Nastolatek wszedł na drogę kolejową na stacji w Chertsey - mieście leżącym 30 kilometrów od Londynu. Pociąg nie zdążył wyhamować na czas. 14-letni Sam popełnił samobójstwo na oczach swoich rówieśników. Richard Travers, badający przyczynę śmierci chłopca, nie wyklucza, że napoje energetyczne pełniły w tej niewyobrażalnej tragedii ważną rolę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice nie mieli pojęcia, że Sam uzależnił się od energetyków. Nigdy nie pił ich w domu. Najprawdopodobniej kupował je w pobliskim sklepie za otrzymywane kieszonkowe i wypijał w drodze do szkoły. Rodzina wiedziała, że chłopiec cierpiał na bezsenność, odczuwał stały niepokój i bardzo mało jadł. Potwierdziło to również rodzeństwo Sama w trakcie rozprawy sądowej, brat James i siostra Georginia. Jednak nie powiązali tych problemów z uzależnieniem od napojów energetycznych. Ustalili to dopiero biegli sądowi. Śledztwo nadal trwa.

Wiele osób nadal nie jest świadomych konsekwencji picia energetyków

Koledzy Sama również zostali zapytani o to, czy zauważyli niepokojące sygnały ze strony chłopca zanim popełnił samobójstwo. Okazało się, że uczeń salezjańskiej szkoły planował odebrać sobie życie, o czym informował ich w wiadomościach w mediach społecznościowych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Mało kto wie, że napoje energetyczne drastycznie zwiększają ryzyko zawału serca zarówno u starszych ludzi, jak i u młodych. Powodują bezsenność, mimo odczuwanego zmęczenia. Przyczyniają się do zaburzenia pamięci i koncentracji, stanów lękowych i uczucia niepokoju. Kiedy osoba uzależniona nagle je odstawi, wymienione symptomy mogą wystąpić ze wzmożoną siłą, a w efekcie doprowadzić do tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać te kwoty, żeby nie stracić pieniędzy

Źródło: metro.co.uk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News