Mama zniknęła na 45 sekund. W tym czasie jej roczne dziecko uruchomiło bardzo niebezpieczną rzecz, musiała od razu reagować

Mama zniknęła na 45 sekund. W tym czasie jej roczne dziecko uruchomiło bardzo niebezpieczną rzecz, musiała od razu reagować Źródło: .

Dziecko naraziło się na wielkie niebezpieczeństwo. Wystarczyło 45 sekund, aby zaledwie roczny chłopczyk o mały włos nie doznał uszczerbku na zdrowiu. Gdyby nie szybka reakcja matki, mogłoby dojść do prawdziwej tragedii.

Dziecko Madeleine - roczny Samuel, jest chłopcem pełnym energii i oryginalnych pomysłów. Chłopiec od samych narodzin jest dość trudny do upilnowania, a jego bliscy wprost dwoją się i troją, aby utemperować jego charakter. Kilka tygodni temu dziecko zostało samo w łazience na ledwie 45 sekund i już wpadło w ogromne tarapaty. Reakcja matki była natychmiastowa.

Dziecko mogło zrobić sobie wielką krzywdę. Wystarczyło kilka sekund

W łazience należącej do Madeleine znajduje się jeden, dość niepozorny przedmiot, który mógł doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych małego Samuela. Mowa o bieżni, która służy jako narzędzie ćwiczeń dla rodziców i wujka chłopca. Pech chciał, że mama Samuela zmuszona była wynieść pranie z pomieszczenia i zostawić chłopca samego na krótką chwilę. Okazja do tego, żeby samemu spróbować pobiegać, była dla chłopca aż za bardzo kusząca.

W ciągu 45 sekund od momentu, kiedy Samuel został sam, mogło dojść do wielkiej tragedii. Dziecko weszło na urządzenie, włączyło je i zaczęło biec. Pech w tym, że maszyna była ustawiona na znaczną prędkość, ponieważ przedtem ćwiczył na niej wujek dziecka, który jest wielkim miłośnikiem fitnessu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdarzenie zostało nagrane, choć film szybko zniknął z sieci

Madeleine udało się nakręcić, jak jej dziecko walczy o życie. Co prawda kobieta zareagowała szybko, ale jej decyzja o nagraniu przestraszonego chłopca spotkała się z częściowym oburzeniem internautów, którzy sugerowali nawet, że Brytyjka sama dopuściła do niebezpiecznej sytuacji, aby zyskać zabawny filmik.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Mama dziecka tłumaczy się tym, że z samego początku była dość rozbawiona sytuacją, a dopiero potem zdała sobie sprawę, że jej syn jest w dość dużych kłopotach. Na szczęście ostatecznie maluszkowi nic się nie stało, a filmik zniknął z sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Metro

Następny artykuł