Dziecko - popularny soczek
publicdomainpictures George Hodan
Aneta Wasilewska - 1 Maja 2020

Otworzyła popularny soczek dla dzieci i zamarła. W środku znalazła obrzydliwą rzecz

Dziecko miało napić się soku, który znajdował kartonowym opakowaniu. Z racji tego, że nie było dołączonej do niego słomki, mama musiała przelać soczek do szklanki. Właśnie wtedy na jaw wyszło, co znajdowało się w środku. Kobieta zamarła z przerażenia. Nie spodziewała się, że w środku będzie coś aż tak obrzydliwego.

Dziecko pani Magdaleny dostało od niej do wypicia popularny soczek. Brak słomki, która powinna być dołączona do opakowania, sprawił, że kobieta musiała przelać napój do szklanki. Wtedy jej oczom ukazał się przerażający widok. Czytelniczka podzieliła się całą historią z portalem Fakt24.

Owczarek niemiecki i gęśOwczarek niemiecki miał być uśpiony z powodu agresji. Gęś uratowała mu życieCzytaj dalej

Dziecko miało się napić popularnego soczku

Pani Magdalena rozcięła karton i przelewając sok do szklanki, zobaczyła, że w środku znajduje się coś, czego nie powinno w nim być. Okazało się, że w środku znajduje się ogromny grzyb. Dziecko mogło napić się soku z grzybem, gdyby nie to, że do opakowania nie dołączono słomki.

- Moje 2-letnie dziecko mogło to wypić! I najprawdopodobniej by to wypiło, gdyby była rurka - napisała.

Kobieta zachowała opakowanie, zrobiła zdjęcia i zgłosiła się do producenta napoju dla dzieci Tymbark. W sprawę włączył się także Fakt24, który wystąpił o komentarz do Grupy Maspex Sp. z o.o. Sp.k. Dziennikarze dowiedzieli się, że sprawa została już zbadana. W wytwórni przeprowadzona została kontrola jakości we wskazanej partii produktów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mama - ukryta kameraMama nie mogła zrozumieć, dlaczego jej córeczka budzi się cała podrapana. Zobaczyła nagranie z ukrytej kamery i odebrało jej mowęCzytaj dalej

Dziecko mogło wypić soczek z grzybem. Komentarz producenta

- Otrzymaliśmy kwestionowane opakowanie wraz z zanieczyszczeniem. Zostało ono przez nas ocenione. Kontrola opakowania wykazała, że było ono uszkodzone, co przyczyniło się do zepsucia produktu. Nawet niewielkie uszkodzenie, np. przetarcie opakowania, może wpłynąć na jego szczelność. Uszkodzenie w kartoniku zostało potwierdzone w trakcie wykonywania badania szczelności opakowania - wyjaśnia Dorota Liszka, manager ds. komunikacji korporacyjnej Grupy Maspex w rozmowie z portalem Fakt24.

Rzeczniczka dodała, że grzyb musiał rozwinąć się na dalszych etapach dystrybucji. Najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia towaru, przez co stracił on swoją szczelność, a w konsekwencji w środku rozwinął się grzyb. Brak konserwantów w produkcie ułatwił rozwój grzyba.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość

2. Policja wprowadza wzmożone kontrole. Od dziś możesz dostać wysoki mandat

- Bardzo nam przykro, że doszło do takiej sytuacji. Przesłaliśmy także produkty pełnowartościowe, pomimo, że do uszkodzenia opakowania, a co za tym idzie, pojawienia się w produkcie pleśni, doszło poza zakładem produkcyjnym - dodała rzeczniczka.

uploaded

fot. Fakt24/ przesłane przez czytelniczkę

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy busów mają sposób na ominięcie restrykcji. GIS alarmuje, to karygodne powinni zostać ukarani
  2. Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)
  3. Nikt nie mógł przewidzieć, tuż przed majówką całą Polskę obiegła niebywała wiadomość. Dotyczy każdego kierowcy
  4. Przygarnęła zaniedbaną suczkę. Nie wiedziała, że pies skrywa tajemnicę, gdy prawda wyszła na jaw, od razu musiała reagować
  5. Wyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje wielki Polak
  6. Uczniowie zaczepili szkolną kucharkę mającą schorowaną matkę. Odwróciła się i odkryła sekret skrywany przez uczniów

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News