5-latek chory na koronawirusa zadał mamie porażające pytanie. Zalała się łzami, teraz błaga tylko o jedno

5-latek chory na koronawirusa zadał mamie porażające pytanie. Zalała się łzami, teraz błaga tylko o jedno Źródło: Facebook Lauren Fulbrook

Kiedy jej ukochane dziecko zachorowało, nie spodziewała się, że jego stan będzie aż tak poważny. Koronawirus doprowadził chłopca do opłakanego stanu. Bezradna matka usłyszała od dziecka słowa, które wywołują łzy.

Jej ukochane dziecko było całym jej światem. Niestety pandemia go nie ominęła. Test potwierdził obecność koronawirusa w jego organizmie. Stan chłopca był bardzo poważny. Kiedy syn zadał jej pewne pytanie, kobieta zalała się łzami. 

Dziecko miało niezwykle niepokojące objawy

Większość z nas myśli, że koronawirus powoduje zagrożenie wyłącznie u seniorów. Jednak dziecko również może być narażone na poważne konsekwencje zdrowotne. Syn 30-latki nagle zaczął źle się czuć. Początkowo zachrypnięty głos syna wzięła za zwykłe podrażnienie gardła wodą z chlorem. Już wkrótce wystąpiły kolejne objawy - Wysoka gorączka, okropny ból głowy i całkowity brak energii. Jej dziecko z dnia na dzień przestało się poruszać, jeść i pić. Test potwierdził najgorsze obawy jego mamy. Kobieta nie potrafiła nic na to zaradzić. Słowa, które usłyszała od swojego synka mogą wywołać łzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn zadał jej pytanie, które zawaliło jej świat

Dziecko wymęczone przez chorobę wprost zapytało swoją mamę o jedną rzecz. Nie można przejść obojętnie obok takich słów. Syn w gorączce i bólu zapytał kobietę o to, czy umrze. Nie da się ukryć, że usłyszenie takich słów od własnego dziecka potrafi złamać serce. Mama chłopca uświadomiła sobie, z jak poważną chorobą ma do czynienia. Postanowiła w internecie zamieścić apel do całego świata.

- Więc proszę, zostań w domu. Jeśli nie możesz zrobić wszystkich normalnych czynności, które zwykłeś robić, to siedź w domu, a dzięki temu epidemia szybciej się skończy i będziesz mógł powrócić do codzienności. Nie publikuję tego tekstu ze względu na chęć zdobycia sławy czy współczucia, ale dlatego, że chcę, aby ludzie byli bezpieczni. Pomyśl o swoim zdrowiu i o zdrowiu innych - napisała Lauren Fulbrook na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Epidemia w Polsce postępuje w ekspresowym tempie. Najnowsze dane pokazują smutną prawdę
2. Ministerstwo Zdrowia podjęło pilną decyzję. Będą ograniczenia w sprzedaży leków

Kobieta napisała później, że jej dziecko wraca już do zdrowia, a spustoszenie, które spowodował koronawirus ustępuje. Jednak dalej ostrzega, że jest to niezwykle poważna choroba, która może zagrażać życiu. W związku z tym warto stosować się do zaleceń mających przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Z ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę Kraków
  3. Co się dzieje w Krakowie? Doniesienia o problemach szpitala mocno niepokoją
  4. Lekarz musiał wybrać, czy zostać z umierającym synem, czy ratować innych. Niewyobrażalna decyzja
  5. Młody psiak zaczepiał inne psy w parku. Owczarek niemiecki nie wytrzymał, wszystko się nagrało
  6. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News