Najgrubsza kobieta świata oskarżona o zabójstwo. Dziecko nie miało szans, potem wydarzyło się niewiarygodne

Najgrubsza kobieta świata oskarżona o zabójstwo. Dziecko nie miało szans, potem wydarzyło się niewiarygodne Źródło: youtube

Dziecko zmarło, a o zabójstwo została oskarżona najgrubsza kobieta na świecie. Dramatyczne wydarzenia były zaledwie początkiem historii.

Dziecko miało dwa lata, kiedy rodzice zostawili je pod opieką cioci. Niejednokrotnie mały chłopiec spędzał czas z kobietą, która ze względu na swoją wagę miała ograniczone możliwości zajmowania się dzieckiem. Została okrzyknięta najgrubszą kobietą świata na wiele lat przed tragedią, kiedy jeszcze nic nie wskazywało na to, do jak bardzo dramatycznych wydarzeń dojdzie w przyszłości. 

Dziecko zostało pod opieką cioci. 2-latek nie miał żadnych szans

Myra Rosales ma 31 lat, a waga którą osiągnęła wynosiła 470 kilogramów, co sprawiło, że stała się najgrubszą kobietą na świecie. Podczas gdy przeciętna osoba spożywa około 2500 kalorii dziennie, Myra dostarczała do organizmu 18000 kalorii. Jedzenie było całym jej światem, a przez ostatnie lata, jej sprawność ruchowa niemal zaniknęła, kobieta nie była w stanie samodzielnie wstać, czy chociażby skorzystać z toalety. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pewnego dnia została poproszona o opiekę nad 2-letnim bratankiem. Dziecko pojawiło się u niej w mieszkaniu, gdyż Myra nie opuszczała już domu. Nic nie wskazywało na to, co się wydarzy. Dziecko przez przypadek zostało przygniecione przez Myrę. Kobieta ważąca 470 kilogramów, pod którą znalazło się maleńkie dziecko, nie była nawet w stanie mu pomóc. Dziecko zmarło, a Myra została oskarżona o morderstwo. 

Dziecko zmarło pod ciężarem kobiety. Tragedia zmieniła jej życie

Myra Rosales usłyszała zarzut morderstwa. Sprawa z jej udziałem szybko znalazła się w kręgu zainteresowania mediów, kiedy okazało się, że w sądzie musiało zostać wprowadzone specjalne wzmocnienie, by mogła złożyć zeznania. Najgrubsza kobieta świata została ułaskawiona, ale nikt o niej nie zapomniał. 

Do Myry zaczęli zgłaszać się lekarze, którzy oferowali jej swoją pomoc. Chcieli sprawić, by kobieta schudła i nie była zagrożeniem dla innych, a także dla siebie. Gdyby nie ich udział w jej odchudzaniu, dziś mogłaby nie żyć. Okazało się, że cierpi na ponad 36 chorób, a jej organizm jest w opłakanym stanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie

2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Dziś Myra Rosales waży 267 kilogramów, przestrzega diety i słucha zaleceń lekarzy, którzy wciąż chętnie jej pomagają. Tragedia związana z  zabójstwem chłopca otworzyła jej oczy na to, do jakiego stanu się doprowadziła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Tylu łez jeszcze nigdy nie było w "The Voice Kids", kiedy dziewczynka chwyciła za mikrofon. "Słowa uderzające prosto w serce"
  4. Masz na ramieniu podobną bliznę po szczepionce? Prawda o jej pochodzeniu sprawia, że ludzie bledną
  5. Licealiści na studniówce pobili wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Zrobili magiczny pokaz na parkiecie, ciężko oderwać wzrok

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News