Czasami bywa tak, że dzieci znajdują się tam, gdzie w danym momencie nie powinny. Taka sytuacja zdarzyła się słynnej amerykańskiej aktorce. Jej pociechy przyłapały ją podczas seksu z mężem, a to, co zrobiła, by wyjść z tej krępującej sytuacji, zaskakuje.

Kristen Bell podczas piątkowej wizyty w programie The Talk na antenie CBS zapytana została przez prowadzące o najbardziej żenujące wydarzenie z życia jej rodziny. Aktorka bez wahania opowiedziała o czymś, o czym niewielu zdecydowałoby się mówić publicznie. Otóż Kirtsen i jej męża Daxa Sheparda przyłapały na seksie ich własne dzieci, czteroletnia Lincoln i dwuletnia Delta. Takim postawieniem sprawy zaszokowane były nawet prezenterki. Na ich zadziwienie Bell odpowiedziała jednym zdaniem.

Tak powstały (dzieci – red.), nie ma w tym nic złego – powiedziała amerykanka.

Obronną ręką

37-letnia Bell poradziła sobie doskonale w tamtym momencie. Musiała przecież wytłumaczyć swoim małym córeczkom, co właściwie zobaczyły. Gwiazda Hollywood i jej mąż, ojciec dzieci, najpierw zapytali dziewczynki, czego potrzebują, a następnie zgodnie stwierdzili, że „mama i tata potrzebują jeszcze kilku minut na drzemkę”. Kirsten wyznała także, że przerwanego stosunku nie kontynuowała.

źródło: dailymail.co.uk

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również