Dzieci złapały słynną aktorkę podczas SEKSU. Nie uwierzysz, co zrobiła

Dzieci złapały słynną aktorkę podczas SEKSU. Nie uwierzysz, co zrobiła

Czasami bywa tak, że dzieci znajdują się tam, gdzie w danym momencie nie powinny. Taka sytuacja zdarzyła się słynnej amerykańskiej aktorce. Jej pociechy przyłapały ją podczas seksu z mężem, a to, co zrobiła, by wyjść z tej krępującej sytuacji, zaskakuje.

Kristen Bell podczas piątkowej wizyty w programie The Talk na antenie CBS zapytana została przez prowadzące o najbardziej żenujące wydarzenie z życia jej rodziny. Aktorka bez wahania opowiedziała o czymś, o czym niewielu zdecydowałoby się mówić publicznie. Otóż Kirtsen i jej męża Daxa Sheparda przyłapały na seksie ich własne dzieci, czteroletnia Lincoln i dwuletnia Delta. Takim postawieniem sprawy zaszokowane były nawet prezenterki. Na ich zadziwienie Bell odpowiedziała jednym zdaniem. - Tak powstały (dzieci - red.), nie ma w tym nic złego - powiedziała amerykanka.

Obronną ręką

37-letnia Bell poradziła sobie doskonale w tamtym momencie. Musiała przecież wytłumaczyć swoim małym córeczkom, co właściwie zobaczyły. Gwiazda Hollywood i jej mąż, ojciec dzieci, najpierw zapytali dziewczynki, czego potrzebują, a następnie zgodnie stwierdzili, że "mama i tata potrzebują jeszcze kilku minut na drzemkę". Kirsten wyznała także, że przerwanego stosunku nie kontynuowała. źródło: dailymail.co.uk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News