Zdjęcie tej rodziny wstrząsnęło internautami. Chodzi o jeden szczegół

Zdjęcie tej rodziny wstrząsnęło internautami. Chodzi o jeden szczegół Źródło: Instagram

Dzieci będą przerażone tym zdjęciem! Internauci znaleźli jeden wyjątkowo niepokojący szczegół.

Dzieci często trafiają na fotografie rodzinne. Takie zdjęcia pozwalają zauważyć mijający czas, porównać jak się wyglądało w dzieciństwie, czy sprawdzić swoje obecne podobieństwo do rodziców. Zazwyczaj są to proste i nieprzesadnie szalone czy ekscentryczne fotografie, którymi bez wstydu można pochwalić się przed innymi członkami rodziny, czy znajomymi.

Dzieci przestraszyły się zdjęcia po dostrzeżeniu pewnego dziwnego szczegółu

Z pozoru zdjęcie rodzinne jakich wiele. Szczęśliwy ojciec obejmujący partnerkę (prawdopodobnie matkę dzieci), która trzyma na rękach najmłodszego członka rodziny. Obok na tej samej huśtawce dwie starsze pociechy. Na zdjęcie całej rodziny załapał się nawet wystający w lewym dolnym rogu wyraźnie szczęśliwy pies.

Jak to często przy oglądaniu zdjęć bywa - rodzina przeglądając fotografie, zaczęła dopatrywać się na nich jakiś istotnych, czy ciekawych szczegółów. A to interesujących elementów w tle czy starych ubrań, o których już dawno zdążyli zapomnieć. Jednak na zdjęciu ich uwagę zwrócił jeden, szczegół, który bardzo rodzinę zaniepokoił.

Niepokojący detal

Po przyjrzeniu się bardzo dokładnie fotografii można zauważyć, dodatkową dłoń, która obejmuje prawie najmłodsze dziecko w rodzinie siedzące skrajnie lewej strony. Niepokojący jest to, do kogo należy ta dłoń? Siostra siedząca po prawej stronie obie ręce ma na widoku. O tak długą rękę nie posądzimy raczej najmłodszej pociechy siedzącej na rękach matki. Mama też ma ręce zajęte, gdyż trzyma najmłodsze dziecko. Ojciec natomiast swoją rękę opiera na oparciu huśtawki, poza tym wątpliwe, aby był w stanie dosięgnąć córki ze skrajnej lewej strony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do kogo więc należy ta ręka? Niektórzy internauci po zauważeniu niepokojącego szczegółu dopatrują się na zdjęciu sił nadprzyrodzonych. Ducha lub jakiejś innej istoty z zaświatów, która postanowiła zaznaczyć swoją obecność na zdjęciu. Może to po prostu fotograf, który popełnił pomyłkę przy edytowaniu zdjęcia w "Adobe Photoshop"? Być może zrobił to celowo, chcąc zrobić bądź co bądź absurdalny i ponury żart? Zdjęcie obiegło już internet i stało się całkiem popularne, ale wciąż nie wyjaśniono zagadki "dodatkowej dłoni" na rodzinnej fotografii.

uploaded

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News