Strasznych rzeczy doświadcza ostatnio pani Magdalena. Najpierw kobieta straciła dzieci, które spłonęły żywcem. Teraz jeszcze władza zniszczy jej życie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Piechowicach. Trójka dzieci kobiety spłonęła żywcem w pożarze na początku grudnia.

Teraz okazuje się, że matka zmarłych dzieci usłyszała zarzuty i trafi za kratki.

ZOBACZ TAKŻE: Ogromna eksplozja w Mazowieckim! Krew, kłęby dymu i piski …

Strażacy poradzili sobie z ogniem w domu kobiety. Jednak nie udało im się uratować życia jej dzieci: dziewczynki i dwóch chłopców.

 – Policja ustaliła wstępnie, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia z pieca lub świeczki. Jednak śledczy wciąż czekają na opinię biegłego z zakresu pożarnictwa oraz wyniki sekcji zwłok Oskara, Agnieszki i Dominika – poinformował TVN24.

Ustalenia nie są jeszcze ostateczne i mogą się zmienić po dokładnym śledztwie. Na ten moment Magdalena K. ma postawione dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy nieumyślnego podpalenia. Drugi zaś mówi o wielokrotnym narażeniu życia swoich dzieci przez niewłaściwą opiekę.

Duże wątpliwości w zachowaniu matki wobec zmarłych dzieci

Magdalena K. nie chciała wsparcia opieki społecznej. Kobieta jest posądzana o to, że wielokrotnie zostawiała dzieci bez opieki.

ZOBACZ TAKŻE: Makabra w szpitalu. Winda przecięła ją w pół, kilka godzin …

Według służb jedyną osobą, która miała dzieci na oku, był pijany dziadek. Sęk w tym, że w dniu felernego pożaru był on całkowicie trzeźwy i spał w oddzielnym pokoju. Mimo tego nie był w stanie pomóc swoim wnukom. Kobieta pojawiła się wówczas,  gdy strażacy gasili spalony budynek.

Straszliwe męczarnie dzieci

Niektóre głosy mówią o tym, że dzieci były zamknięte w swoim pokoju. Na razie nie wiadomo czemu tak się stało. Spowodowało to jednak utrudnienie akcji ratunkowej. Dzieci próbowały wydostać się z pułapki. Znaleziono je na podłodze.

Zarówno rodzina, mieszkańcy Piechowic jak i ratownicy byli poruszeni tragedią.

Źródło: wp.pl

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością