Anna każdego dnia przeżywa koszmar. Jej oprawcami są dzieci, wstrząsające nagranie tylko dla wytrwałych

Anna każdego dnia przeżywa koszmar. Jej oprawcami są dzieci, wstrząsające nagranie tylko dla wytrwałych Źródło: Mirror.co.uk

Pani Anna jest prześladowana niemal każdego dnia. Jej oprawcy to zaledwie 12-letnie dzieci, które umilają sobie czas, nękaniem okolicznych mieszkańców. Do tej pory kilka osób na skraju wytrzymania wyprowadziło się z osiedla. W sieci pojawiło się porażające nagranie.

Pani Anna przeżywa istny koszmar - jest prześladowana przez dzieci. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć serwisowi o2 o koszmarze, który przeżywa każdego dnia od dwóch lat. Grupa nastolatków zgotowała jej piekło na ziemi. Do tej pory kilka osób doprowadzonych na skraj wytrzymałości wyprowadziło się z osiedla. W sieci pojawiło się porażające nagranie.

Pani Anna jest dręczona przez dzieci, porażające nagranie

Pani Anna mieszka w Leeds od 2011 roku. Od dwóch lat grupa miejscowych dzieci upatrzyła sobie jej blok i prześladuje jego mieszkańców. Wybijają szyby, rzucają w ludzi kamieniami oraz rozpalają ogniska na ulicy. 

- Nazwali nasz blok więzieniem, a siebie samych gangiem i naszymi dozorcami. Większość mieszkańców Westfield Mills to Polacy i Słowacy. Jest jedna Czeszka, której banda chłopaków próbowała wejść do mieszkania i wymusić kupno narkotyków - mówiła pani Anna serwisowi o2. 

Kilka osób nie było w stanie dłużej wytrzymać tego, co się dzieło, dlatego zdecydowali się przeprowadzić w spokojniejsze miejsce. Pozostali niestety przywykli do sytuacji takich jak pobudki o 2 w nocy, gaszenie ognisk rozpalonych na parkingu. Przebite opony oraz wybite szyby w autach stały się dla nich smutną codziennością. 

- Rok temu Charlie lat 12 rzucił we mnie metalowym prętem i rozbił mi łuk brwiowy. Dwóch chłopców w wieku 5 lat chciało mi pomóc, ale nikt poza nimi nie zwrócił na to uwagi, nawet przechodząca obok matka z dwojgiem dzieci - opowiadała wstrząśnięta pani Anna w rozmowie z serwisem. 

Kiedy kobieta zgłosiła sprawę na policji, dowiedziała się, że przeciwko nastolatkowi toczyło się już osiem spraw jednocześnie. Co najbardziej smutne, chłopiec nadal czuł się bezkarny. Niedawno kobieta musiała się po raz kolejny zmierzyć z okrutnymi nastolatkami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wracając z pracy, pani Anna spostrzegła, że chłopcy rzucają kamieniami w drzwi zamkniętej tymczasowo firmy. Zareagowała natychmiast i zwróciła im uwagę. Niestety w odwecie dostała kamieniem w głowę. Tydzień później zainteresowali się jej samochodem, gdy próbowała ich przegonić, została obrzucona wulgaryzmami. Pokrzywdzona nagrywała wszystko, niestety nawet to ich nie zniechęciło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe, pilne ostrzeżenie służb dla wszystkich Polaków. Sytuacja jest poważna

2. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

3. Niepokojące słowa Ministra Zdrowia. Łukasz Szumowski przyznał, czego obawia się najbardziej podczas drugiej fali

Co w takiej sytuacji robi policja? Niestety niewiele, mimo częstych skarg ani dzieci, ani ich rodzice nie ponieśli żadnych konsekwencji. W ostatnim czasie jednak sprawę nagłośniły lokalne media. Mieszkańcy osiedla piszą nawet do członków parlamentu w tej sprawie. Zainteresował się nią także radny dzielnicy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki
  2. Adam Małysz zdradził wszystkie sekrety polskich skoczków. Przed tysiącami widzów pokazał jak mieszkają (WIDEO)
  3. Ogromna akcja CBA w polskim mieście. Kilkadziesiąt zatrzymanych, bardzo głośne nazwiska
  4. Przeszywające wyznanie Kamila Sipowicza. Nikt nie miał pojęcia o tajemnicy grobu Kory
  5. Wielkie zaskoczenie, Biedronka wprowadza ogromne zmiany. Klienci przecierają oczy ze zdumienia
  6. Widzisz w jajku biały skrętek lub czerwoną plamkę? Koniecznie musisz wiedzieć, co oznaczają
  7. Urzędnicy zapukają do 1,4 mln polskich rodzin. Zapytają o majątki i zarobki, odpowiedzi są obowiązkowe
  8. Dzieje się, jednak zrobimy niedzielne zakupy w Biedronce. Sieć zaskoczyła wszystkich, jest jeden warunek
  9. Zostały tylko 3 dni. Polacy muszą się spieszyć

Źródło: o2, Mirror UK

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News