Dzieci straciły ojca
Twitter.com TheSun_NI
Monika Majko - 22 Kwietnia 2020

Chory na Covid-19 34-latek zmarł tuz przed wypisem ze szpitala. Osierocił 8 dzieci, zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

Dzieci straciły ojca przez Covid-19, mężczyzna zmarł tuż przed wypisem ze szpitala. Rodzina jest zrozpaczona, to dla nich prawdziwa tragedia, zostali bez źródła utrzymania. 34-latek osierocił 8 dzieci, najmłodsze z nich ma zaledwie 6 miesięcy.

Dzieci pożegnały młodego ojca, rodzina jest zrozpaczona tragedią, która ich spotkała. 34-latek trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem, jego stan się poprawiał. Nicu Urzica zmarł tuż przed wypisaniem z placówki, osierocił 8 dzieci. Najmłodsze ma 6 miesięcy, najstarsze 12 lat.

Katarzyna Dowbor przeżywa dramatNiepokojące wiadomości o Katarzynie Dowbor. Przeżywa dramat w czterech ścianach, "Życie z nas zakpiło"Czytaj dalej

Dzieci Nicu Urzica zostały bez ojca, 34-latek zmarł w jednym z londyńskich szpitali z powodu zakażenia koronawirusem

34-letni mieszkaniec Londynu trafił do szpitala w wyniku zakażenia koronawirusem. Wcześniej zaobserwował u siebie objawy grypopodobne i od razu poszedł na zwolnienie lekarskie. Po tygodniu wrócił do pracy, jednak jego zdrowie znów się pogorszyło. U pochodzącego z Rumuni Nicu Urzicy rozwinęła się choroba Covid-19, ale mężczyzna powoli dochodził do siebie. Niestety, tuż przed wypisaniem go z placówki jego stan nagle się pogorszył.

- Po tygodniu przebywania na OIOM-ie został przeniesiony na inny oddział. Była nawet mowa o wypisaniu go do domu, gdy nagle jego stan się pogorszył - relacjonował brat mężczyzny w rozmowie z rumuńskim portalem "Obiectiv".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Blok czekoladowy według nowego przepisuProsty przepis na nowoczesny blok czekoladowy bez pieczenia. Niebo w gębie, lepszy od oryginałuCzytaj dalej

Rumuński pracownik budowlany osierocił 8 dzieci. Zmarł tuż przed wypisaniem go ze szpitala

Nicu Urzica na co dzień pracował w branży budowlanej i utrzymywał swoją 10-osobową rodzinę. Jak przekazało "Metro", powołując się na burmistrza rodzinnego miasta Nicu Urzicy, 34-latek dostał ataku serca i zmarł 11 kwietnia 2020 roku. Mężczyzna osierocił 8 dzieci, najmłodsze z rodzeństwa ma 6 miesięcy, najstarsze 12 lat. Rodzina jest załamana tragedią, która ich spotkała.

Dzisiaj grzeje:

1. Naukowcy alarmują, właśnie odkryto nowy sposób zarażania koronawirusem. Trzeba mieć się na baczności

2. Wpadka Andrzeja Dudy. Prezydent popełnił błąd, od którego wielu aż bolą uszy

Rodzina mężczyzny stara się sprowadzić jego zwłoki do Rumunii, by urządzić mu pogrzeb. W tym celu kościół, do którego uczęszczał 34-latek założył internetową zbiórkę. Do tej pory internauci przekazali na rzecz rodziny niemal 100 tysięcy funtów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty, których unikają nawet dietetycy. Warto je znać
  2. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  3. Zdrowa 9-latka poszła spać z bólem głowy, obudziła się sparaliżowana. Rodzice ostrzegają innych
  4. 44 lata spędził w więzieniu. Na 24 dni przed wyjściem na wolność stała się fatalna rzecz
  5. Mężczyzna leżący na przystanku wezwał karetkę. Nie był pijany, prawdziwy powód zwala z nóg
  6. Są zdrowsze od buraków, czosnku, ogórków kiszonych, kapusty i miodu. Nie do pomyślenia, jakie mają właściwości

Lasy Państwowe zniesienie zakazuKoniec swobody? Lasy znów zostaną zamknięte? Jest oficjalna odpowiedź, sytuacja jest fatalnaCzytaj dalej

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News