Ich hity śpiewały tysiące Polaków. Tak wyglądają dziś dzieci z Arki Noego

Ich hity śpiewały tysiące Polaków. Tak wyglądają dziś dzieci z Arki Noego Źródło: youtube/ Rafał Skawiński

Dzieci z zespołu Arka Noego spotkały się ze sobą po 20 latach. Kiedyś występowali jako kilkulatkowie, a dziś są dorosłymi ludźmi. Jak zmienili się z biegiem czasu? Aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę oni.

Dzieci wychowane w latach 90. z łezką w oku wspominają ten zespół. Hity Arki Noego śpiewali chyba wszyscy Polacy. Ich muzykę słychać było w radiach i w telewizji, kasety z utworami były praktycznie nie do zdobycia, a ich szczęśliwi posiadacze całe dnie spędzali na odtwarzaniu w kółko ulubionych utworów. Od tych czasów minęło jednak wiele lat, co można wyraźnie zobaczyć na przykładzie tego, jak zmieniły się te dzieciaki. 

Tysiące dzieci wychowanych na przebojach Arki Noego 

"Tato (nie boję się gdy ciemno jest)", "A gu gu", "Święty święty uśmiechnięty" czy "Sieje je" - któż nie pamięta tekstów do tych utworów? Wszystkie te przeboje pochodzą z płyty "A Gu Gu", która została wydana w 2000 roku i rozeszła się w ponad 5-milionowym nakładzie. 

Zespół Arka Noego powstał na potrzeby religijnego programu dziecięcego, emitowanego przez telewizję TVP - "Ziarno". W skład zespołu weszły dzieci znanego, polskiego muzyka Roberta "Litzy" Friedricha oraz pociechy jego przyjaciół artystów. Wszystkie teksty znajdujące się na płycie "A Gu Gu" zostały napisane przez nieoficjalnego założyciela grupy, Litzę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez ponad 20 lat działalności Arki Noego, przez zespół przewinęło się wiele dzieci. Choć formacja ta kojarzy się z latami 90., niewielu wie, że ostatnia płyta "Wyjątkowy osioł" została wydana zaledwie 2 lata temu. 

Jak wyglądają dzieci z Arki Noego po 20 latach?

Po niemalże dwudziestu latach od założenia zespołu doszło do spotkania wszystkich członków z pierwszej ekipy Arki Noego. Na zdjęciu zamieszonym w sieci znaleźli się wszyscy, których można pamiętać z okładki debiutanckiej płyty. Widać, że przez czas nieobecności w zespole zdążyli już dorosnąć i na próżno doszukiwać się w nich twarzy zapamiętanych przez nas dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Zdjęcie członków oryginalnego składu wzbudziło zachwyt fanów zespołu, którzy w komentarzach błagają o powrót na scenę wszystkich dzieci z Arki Noego. Niestety pierwsi członkowie nie odnoszą się w żaden sposób do próśb fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: interia

Następny artykuł