dzieci lekarz wiadomość
Maxine & Jacob Young
Joanna Szwalikowska - 22 Października 2020

Adoptowali czwórkę dzieci. Wiadomość od lekarza, którą wkrótce otrzymali, dosłownie ich zmroziła

Maxine i Jacob Young to młoda para z Pensylwanii, która chciała adoptować czwórkę dzieci. Niedługo po tym, kiedy im się to udało, dostali od lekarza porażającą wiadomość. Nie mogli uwierzyć w to, co się dzieje.

Młoda para adoptowała czwórkę dzieci. Maxine początkowo chciała zdecydować się na jedną pociechę, lecz kiedy otrzymali telefon dotyczący adopcji trójki rodzeństwa, wiedzieli oboje, że nie mogą ich zostawić na pastwę losu.

Minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówMinister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Para adoptowała czwórkę dzieci. Niedługo później pojawiła się szokująca wiadomość od lekarza

Choć zaopiekowanie się trójką dzieci, wydało się dość przytłaczającym zadaniem, para wiedziała, że nie są w stanie rozdzielić rodzeństwa. Na tym jednak nie koniec. Niedługo później okazało się, że trójka dzieci okazała się czwórką rodzeństwa.

W tym samym czasie para spodziewała się swojego dziecka. Po dwóch latach prób w końcu udało im się doczekać potomka, który urodził się w październiku 2018 roku. Nagle stali się więc 7-osobową rodziną z piątką rozbrykanych pociech.

Wychowanie piątki dzieci było nie lada wyzwaniem. Niedługo później para doznała jednak jeszcze większego szoku. Okazało się, że spodziewają się kolejnego dziecka, a w zasadzie całej czwórki, ponieważ jest to ciąża wielopłodowa. Dziewięcioro dzieci w domu? To brzmi niczym istne szaleństwo.

Choć lekarze obawiali się, czy cała czwórka urodzi się zdrowa, wszystko zakończyło się pomyślnie. Portal boredpanda.com zdołał dotrzeć do rodziny i z nią porozmawiać na ten temat. Oboje małżonków od zawsze marzyło o wielkiej rodzinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

- Myślę, że na początku, kiedy o tym rozmawialiśmy, chcieliśmy mieć co najmniej czworo [dzieci - dop.red.]. Po adopcji naszych dzieci i urodzeniu syna wiedzieliśmy, że chcemy, aby kolejne dziecko uzupełniło naszą rodzinę. Tak się złożyło, że spadło na nas to błogosławieństwo w postaci całej czwórki - mówiła para.

Posiadanie dziewięciorga dzieci z pewnością jest ogromnym wyzwaniem, jednak jak przyznaje Maxine, tak ogromna ilość miłości wynagradza im wszystko. Jak opowiadała, wszystkie dzieci bardzo się kochają i są swoimi najlepszymi przyjaciółmi, co jest niesamowicie pięknym widokiem.

- Trudno jest poświęcić tyle czasu, by upewnić się, że każde dziecko otrzyma wystarczająco dużo szczególnej uwagi, ale Jake i ja ciężko pracujemy nad tym, aby każde z naszych dzieci czuło się tak samo kochane i wyjątkowe - kontynuowała Maxine.

Dzisiaj grzeje:

1. Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Powiedziała co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć

2. Kolejny kraj podjął nagłą decyzję w sprawie Polski. Wszystko stanie się już w weekend

3. Lekarze biją na alarm, pilny apel. Sytuacja jest fatalna, liczy się każda pomoc

Cała rodzina wygląda następująco: Maxine oraz Jacob, czyli rodzice, czwórka adoptowanych dzieci - Aiden (8 lat), Parker (5 lat), Connor (4 lata), Elliott (3 lata), syn o imieniu Henry (2 lata) oraz czworaczki - Beck, Silas, Theo, Cecilia, wszystkie mają po trzy miesiące.

Rodzina zapewnia, że pomimo tego, że ich życie pozornie może wydawać się chaotyczne, ich gospodarstwo domowe jest przede wszystkim pełne miłości. Starsze dzieci chętnie angażują się w pomoc. Rodzina ma swoje konto na Instagramie oraz kanał na YouTube o nazwie The Family Young VLOGS, gdzie relacjonują swoje życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat. 12-latek stanął oko w oko z niedźwiedziem. Nagle owczarek rzucił się na ratunek, nie pozwolił skrzywdzić dziecka
  2. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)
  3. Szef WHO nie pozostawił wątpliwości. Bardzo złe wieści dot. koronawirusa w Polsce
  4. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
  5. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych
  6. Facebook jak Tinder. W Polsce oficjalnie uruchomiono możliwość randkowania
  7. Nie istnieje lepsza panierka do kotletów schabowych. Wystarczyła zmiana jednej czynność i wyszły jak marzenie
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Boredpanda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News