Smród odchodów, gnijące jedzenie, martwe myszy i dziesiątki szczurów. Koszmarne warunki, w których mieszkały dzieci

Smród odchodów, gnijące jedzenie, martwe myszy i dziesiątki szczurów. Koszmarne warunki, w których mieszkały dzieci Źródło: Facebook / City Of Edgewater Police Department

Dzieci, gnijące jedzenie, odchody, smród martwych myszy i szczurów - w takich koszmarnych warunkach mieszkała rodzina. Niewyobrażalna historia, która miała miejsce w jednym z mieszkań mrozi krew w żyłach. Aż ciężko sobie wyobrazić, co czuli najmłodsi wychowywani w takich warunkach.

Dzieci, rodzice i zwierzęta mieszkały w jednym niewielkim mieszkaniu. Gdy policjanci pojawili się u nich z interwencją, byli przerażeni tym, co zobaczyli. Niewyobrażalne warunki mieszkaniowe wydały się im tak dramatyczne, że aż przecierali oczy ze zdumienia. Nie mogli uwierzyć, że to, co widzą - i czują - dzieje się naprawdę. 

Troje dzieci, troje dorosłych i 245 zwierząt różnych gatunków

Mieszkanie w Edgewater, które należało do Melissy Hamilton, Grega Nelsona i Susan Nelson jest w fatalnym stanie.

- To najgorsze warunki do mieszkania, jakie widziałem, biorąc pod uwagę przytłaczający zapach moczu, gromadę zwierząt i po prostu fatalne warunki do codziennego życia, w których ta trójka dzieci musiała dorastać - przekazał policjant, który widział warunki w jakich przyszło żyć tej rodzinie. 

Wszechobecny bałagan i smród - tak można by podsumować to, co działo się w mieszkaniu. Wszędzie były porozrzucane przedmioty, na podłodze znajdowały się odchody zwierząt, w powietrzu unosił się smród. Pościel, w której spały dzieci, była zamieszkiwana przez szczury. 

Kara dla rodziców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice, którzy przetrzymywali troje dzieci i 245 zwierząt różnych gatunków w tym 4 psy, 2 koty, 12 królików, 14 ptaków, gekona, żółwia, jeża, 95 myszy, 60 dorosłych i 23 małe szczury, usłyszeli zarzuty. Są oskarżeni o znęcanie się nad dziećmi i zwierzętami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Sprawa póki co trwa i na wyrok sądu muszą jeszcze poczekać. Na pewno nie wrócą szybko do tego mieszkania, które w tym momencie nie spełnia podstawowych warunków mieszkalnych. I na pewno nie jest dobrym miejscem do wychowywania trójki dzieci.

uploaded

uploaded

fot. Facebook / City Of Edgewater Police Department

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: wprost 

Następny artykuł