Smutne doniesienia. Pięcioro dzieci z jednej rodziny nie żyje, miały od 3 do 14 lat

Smutne doniesienia. Pięcioro dzieci z jednej rodziny nie żyje, miały od 3 do 14 lat Źródło: Pixabay

Pięcioro dzieci nie żyje, wszystkie pochodziły z jednej rodziny. Miały od 3 do 14 lat. O tragedii poinformowały lokalne media. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek wieczorem, informacja o nim właśnie obiegła świat. Niewyobrażalna tragedia.

Pięcioro dzieci z jednej rodziny zginęło w tragicznym wypadku. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w miejscowości Drôme w południowo-zachodniej Francji. O smutnych doniesieniach poinformowały lokalne media. Dzieci miały od 3 do 14 lat, tragedia wydarzyła się podczas rodzinnej podróży.

Pięcioro dzieci nie żyje, tragiczne doniesienia z zagranicy

Tragiczny wypadek miał miejsce we Francji w poniedziałkowy wieczór. Minivanem podróżowała dziewięcioosobowa rodzina, niestety pięcioro dzieci zmarło. Troje dorosłych oraz siedmioletnie dziecko trafiło w stanie ciężkim do szpitala. Trwa śledztwo w sprawie. Na ten moment nie ustalono jeszcze, co było się  przyczyną wypadku.

Francuskie służby wszczęły śledztwo w sprawie. funkcjonariusze starają się ustalić, co było przyczyna tragicznego wypadku. Jak dotąd nie wiadomo, czy do zdarzenia doszło w wyniku awarii auta. W akcję ratunkową zaangażowano kilkudziesięciu strażaków oraz trzy helikoptery ratunkowe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dotychczas ustalono, że prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad autem. Miało przekoziołkować, po czym się zapalić. Służby wydały również komunikat, że nie udało się dotychczas zidentyfikować wszystkich ofiar.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków

Zdarzenie jest niewyobrażalną tragedią, a rodzina ofiar otrzymała kondolencje od prezydenta Francji Emmanuela Macron'a. W poście na Twitterze napisał, że to ogromny ból oraz że myślami jest teraz przy bliskich zmarłych tragicznie dzieci. Pięciorga z nich niestety nie udało się uratować. Pozostali podróżni trafili do szpitali, ich stan jest ciężki. Lekarze walczą o ich życie. Dzieci, które zginęły, miały od 3 do 14 lat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył
  2. Już niedługo zrobimy zakupy w niedzielę w Lidlu, Biedronce i innych sieciach? Jest nowy projekt ustawy
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Kuria wprowadza ograniczenia w ślubach. Będzie trzeba spełnić ważny wymóg

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News