Dzieci w niebezpieczeństwie
Piotr Molecki/East News
Monika Majko - 19 Października 2020

Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

Dzieci wraz z rodzinami są w ogromnym niebezpieczeństwie, sanepid potwierdził kolejne ognisko zakażeń koronawirusem w Polsce. Nie wiadomo jeszcze, ile osób zostało zarażonych COVID-19.

Choć dzieci nie są w grupie największego ryzyka, związanego z zakażeniem koronawirusem, w niebezpieczeństwie znalazły się również ich rodziny, w tym osoby starsze. Sanepid potwierdził kolejne ognisko zakażeń koronawirusem na terenie naszego kraju, na razie potwierdzono 5 przypadków COVID-19.

Wiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETWiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETCzytaj dalej

Dzieci i ich rodziny mogły zakazić się koronawirusem w żłobku

Nowe ognisko koronawirusa zostało wykryte w koszalińskim żłobku 'Maluch", mieszczącym się przy ulicy przy ulicy Jagoszewskiego 6, zarówno dzieci na co dzień uczęszczające do placówki, jak i ich rodzice, znaleźli się w niebezpieczeństwie. Medialne doniesienia potwierdziła Małgorzata Kapłan, rzecznik zachodniopomorskiego sanepidu. Badania na obecność COVID-19 potwierdziły zakażenie u kilku pracowników żłobka. Na razie wiadomo o 5 przypadkach, sanepid wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w placówce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaStrasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaCzytaj dalej

Sanepid potwierdził wykrycie koronawirusa w koszalińskim żłobku

15 października br. informowaliśmy o pojawieniu się ogromnego ogniska koronawirusa m.in. we we wrocławskim szpitalu przy ulicy Kamieńskiego, a także w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach, dedykowanym osobom w podeszłym wieku. Niestety, sytuacja epidemiczna w kraju jest fatalna, a Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje o kolejnych tysiącach potwierdzonych przypadków zakażeń na terenie Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. Nowy objaw koronawirusa, pojawia się w szczególności u dzieci. Wszyscy rodzice powinni wiedzieć

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

Resort zdrowia do tej pory poinformował o 183 248 osobach zakażonych koronawirusem na terenie Polski, a także o 3 614 zgonach z powodu COVID-19. Na całym świecie do tej pory wirusem SARS-COV-2 zostało zakażonych ponad 40,1 mln ludzi, a śmierć z powodu koronawirusa poniosło ponad 1,11 mln chorych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na brzuszek pusty, placuszek z kapusty. Przepis bije na głowę placki ziemniaczane, niewiarygodna receptura
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: GK24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News