dzieci zaginięcie nastolatki
Policja
Joanna Szwalikowska - 18 Października 2020

Zaginęło dwoje 12-latków. Policja pilnie poszukuje dzieci, liczy się każda sekunda

Niepokojące doniesienia ze stolicy. Zaginęło dwoje nastolatków. Policja pilnie zajęła się poszukiwaniem dzieci. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o jak najszybszy kontakt.

Ursynowscy policjanci pilnie proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionej dwójki dzieci. 12-letnia Zuzanna Semeniuk oraz 12-letni Oliver Silczuk po raz ostatni widziani byli 17 października ok. godz. 18.50. Mieli oni wówczas przebywać na terenie ogródka jordanowskiego przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Dzieci do chwili obecnej nie nawiązały żadnego kontaktu z rodziną. Ich telefony pozostają wyłączone. Zuzanna Semeniuk ma 165 cm wzrostu, ma długie włosy, a jej budowa ciała jest postawna. W dniu, w którym zaginęła była ubrana w granatową kurtkę, szare spodnie jeansowe, białe buty sportowe oraz czapkę z logo "OBEJ".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Oliver Silczuk był ubrany w eleganckie spodnie materiałowe, elegancką koszulę z kołnierzem, czarną kurtkę z kapturem oraz czarne buty sportowe. Miał ze sobą również torebkę na ramię z polskim godłem. Policja pilnie poszukuje nastolatków na terenie całej Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych nastolatków, proszony jest o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Warszawa Ursynów przy ulicy Janowskiego 7 pod numerem telefonu 47 72 313 31, który jest czynny całą dobę lub z najbliższym oddziałem policji pod numerem 112.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Możesz mieć COVID-19, jeśli masz choć 1 objaw z listy. Oprócz utraty smaku jest wiele innych symptomów
  2. Tragiczna wiadomość z TVP. Nie żyje wielki gwiazdor stacji, kochały go tysiące, wyjątkowo smutne wiadomości
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. W PlayStation 5 będzie funkcja, której nie da się wyłączyć. Niepokojąca propozycja Sony, chodzi o chat głosowy

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News