Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani

Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani Źródło: pikio.pl

Nie tylko dzieci musiały zostać niezwłocznie ewakuowane. Do akcji musiało wkroczyć CBŚ, które wykryło wielkie niebezpieczeństwo w jednym z mieszkań w bloku. Sytuacja jest naprawdę bardzo poważna.

Dzieci ze szkoły oraz okoliczni mieszkańcy musieli zostać jak najszybciej przetransportowani do strefy bezpieczeństwa, wyznaczonej przez ekspertów. Jak podają media, w polskiej miejscowości doszło do porażającego odkrycia. Być może brakowało chwili, aby doszło do potwornej tragedii. Prace służb nadal trwają. 

Dramat w polskiej miejscowości. CBŚ w pośpiechu ewakuowało dzieci i mieszkańców 

Jak podaje między innymi RMF24, do zdarzenia doszło przy ulicy Kossobudzkiego w Płocku. W mieszkaniu na 9. piętrze jednego z bloków, funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zabezpieczyli materiały wykorzystywane do tworzenia ładunków wybuchowych oraz gotowe już ładunki. 

W świetle tak potwornego i niebezpiecznego odkrycia natychmiast zadecydowano o ewakuowaniu okolicznych mieszkańców. Do wyznaczonej strefy bezpieczeństwa natychmiast musiały udać się dzieci z pobliskiej szkoły oraz przedszkola, a także lokatorzy wspomnianego, 11-piętrowego bloku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mundurowi CBŚ ostrożnie wynieśli niebezpieczne materiały z lokalu, po czym specjalnym samochodem przewieziono je do laboratorium, gdzie zostaną poddane dokładniejszej ekspertyzie. Jak możemy się dowiedzieć, chwilę po dokonaniu odkrycia, funkcjonariusze zatrzymali pod budynkiem mężczyznę, do którego należy mieszkanie pełnie zagrażających życiu materiałów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył

2. Nie żyje najbardziej kontrowersyjny polski ksiądz. Wiadomości z ostatniej chwili

Policja bada sprawę aby ustalić, czy ładunki wybuchowe rzeczywiście należały do właściciela mieszkania oraz do czego miały mu posłużyć. Sytuacja jest naprawdę poważna, a dopóki służby nie  upewnią się, że budynek jest już bezpieczny, mieszkańcy nie będą najprawdopodobniej mogli powrócić do swoich mieszkań. Nie jest pewne, jak długo CBŚ będzie przeszukiwało blok, jednak niewykluczone, że prace potrwają kilka lub nawet kilkanaście godzin. Również nie podano do tej pory, w jaki sposób służby dowiedziały się o tym, że w mieszkaniu znajduje się tak poważne zagrożenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. Ksiądz pisał obsceniczne wiadomości do 13-latki. Prokuratura i kuria problemu nie widzą
  3. Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani
  4. Wielka tragedia. Nagła tragiczna śmierć młodej dziewczyny w ciąży w polskiej miejscowości
  5. Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca

 

Źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News