Niewyobrażalna tragedia, nie żyje 2 małych dzieci. Ich ojciec został aresztowany, nie mieści się w głowie, co zrobił malcom

Niewyobrażalna tragedia, nie żyje 2 małych dzieci. Ich ojciec został aresztowany, nie mieści się w głowie, co zrobił malcom Źródło: unsplash.com Elizabeth Explores

Małe dzieci nie miały szans na przeżycie. Okazuje się, że winnym tragedii jest ich ojciec, który dopuścił się czegoś potwornego. Policji szybko udało się go zatrzymać, nie ulega wątpliwości, że poniesie surowe konsekwencje swojego czynu.

Dzieci powinny być oczkiem w głowie rodziców. Gdy są jeszcze małe wymagają ciągłej troski i miłości, by móc ze spokojem poznawać świat. Rodzice z kolei powinni robić co w ich mocy, by pociechy były bezpieczne w każdym momencie dnia. Choć losowych przypadków nikt nie jest w stanie przewidzieć ani uniknąć, trudno uwierzyć, że ktokolwiek mógłby sam doprowadzić do tragedii. 

Nie żyje dwoje małych dzieci. Zatrzymany ojciec. Wiadomo, co zrobił

Z doniesień Wirtualnej Polski, powołującej się na ustalenia zagranicznej prasy wynika, że w Stanach Zjednoczonych w Oklahomie doszło do porażającej tragedii. Zmarło rodzeństwo - 3-letni chłopiec i 4-letnia dziewczynka. Do  zdarzenia doszło w minioną sobotę, w mieście Tulsa, w godzinach południowych. 31-letni Dustin D. zabrał ze sobą dzieci i pojechał samochodem osobowym do pobliskiego sklepu zrobić zakupy. Po powrocie z supermarketu mężczyzna wszedł do domu, zostawiając w aucie Teagan i Ryana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wyjaśniał w późniejszych zeznaniach, wkrótce potem zasnął. W tym samym czasie dzieci siedziały zamknięte w nagrzewającym się coraz bardziej samochodzie. Spędziły tam około 5 godzin. Niestety, tego dnia temperatura na zewnątrz wynosiła 32 stopnie, co oznacza, że w aucie była o wiele wyższa. Nie podano, kto zawiadomił pomoc, jednak niewykluczone, że zrobił to ojciec, gdy się obudził. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, Kasia Cichopek i jej mąż potwierdzili, nie ma już szans na powrót. Zakończyli wspólną przygodę, teraz chcą się zająć swoim życiem. Nie wezmą udziału w "Tańcu z gwiazdami"

2. Popularny lek po cichu zniknął z aptek. Jego skład budzi wiele wątpliwości

Jak jednak wynika z doniesień WP, na ratunek dzieci było już za późno - oboje zmarli. Policja zatrzymała 31-latka pod zarzutem zabójstwa drugiego stopnia. Choć wyznaczono kaucję o wysokości aż miliona dolarów, już w piątek ruszyć ma proces. Mężczyzna najprawdopodobniej odpowie za śmierć własnych pociech. Tymczasem w sieci trwa zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na pogrzeb maluchów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  2. Straszliwa kontuzja znanego gwiazdora. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach (WIDEO)
  3. Przyjaciel Martyniuków ujawnił mediom wstrząsające fakty. Będzie rozwód, już nie ma odwrotu. Zenek cały czas jeździ do młodziutkiej żony syna, by wspierać ją w trudnych chwilach
  4. 27-latek nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, teraz nie żyje. Porażające szczegóły
  5. Kupiła nowe buty, mąż chciał zobaczyć paragon. Powód nie mieści się w głowie
  6. Na zdjęciu ukryta jest panda. Najlepsi widzą ją już po 20 sekundach, reszta szybko się poddaje

Źródło: 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News