dzieci trojaczki niezwykły poród
Facebook G1 - The Globo News Portal
Joanna Szwalikowska - 14 Listopada 2020

Ewenement na skalę światową. Na świat przyszły niezwykłe dzieci, lekarze nie dowierzają

W jednym ze szpitali na świecie na świat przyszły niezwykłe dzieci. Matka nie mogła uwierzyć w to, że urodzi trojaczki. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Taka sytuacja zdarza się nieprawdopodobnie rzadko - nawet raz na 50 milionów narodzin.

Niezwykłe dzieci przyszły na świat w jednym z brazylijskich szpitali. Przyszli rodzice nie kryli zdziwienia, kiedy okazało się, że urodzą im się trojaczki. Największa niespodzianka miała być jednak dopiero przed nimi.

Niezwykłe dzieci przyszły na świat. Taki poród zdarza się raz na 50 milionów

W szpitalu Santo Antonio w Brazylii doszło do nieprawdopodobnego porodu. Na świat przyszły trojaczki, które są bliźniaczo do siebie podobne. Takie przypadki zdarzają się raz na 50 milionów narodzin.

Mieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicęMieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicęCzytaj dalej

Taizai Priscila Kruger nie kryła zdziwienia, kiedy podczas pierwszego USG dowiedziała się, że urodzi troje dzieci. Gdy usłyszała bicie trzech serduszek, była w ogromnym szoku. Nie spodziewała się takiej wiadomości.

Przyszła mama nie była w stanie wydusić z siebie słowa. Nie miała pojęcia, jak zareagować na tę wiadomość. Wiedziała, co prawda, że w jej rodzinie zdarzały się ciąże bliźniacze, nigdy nie przeszło jej jednak przez myśl, że to właśnie ona urodzi więcej niż jedno dziecko przy swoim pierwszym porodzie.

Itamar Antunes, partner kobiety i ojciec niezwykłych trojaczków również był w szoku. Nie spodziewał się, że jego pierwsze dziecko, okaże się całą trójką niezwykłych maluchów, w dodatku na tyle wyjątkowych, że wszystkie są do siebie bliźniaczo podobne.

Monozygotyczne trojaczki to naprawdę wyjątkowy przypadek. Pojawiają się one gdy jedno zapłodnione jajeczko podzieli się na trzy lub najpierw dzieli się na dwa, a następnie jedno z nich rozszczepia się po raz kolejny. Taka sytuacja zdarza się niezwykle rzadko - zaledwie raz na 50 milionów narodzin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Chłopcy o imionach Thomas, Gael i Davi urodzili się z końcem siódmego miesiąca ciąży przez cesarskie cięcie. Na szczęście, cała operacja przebiegła bezproblemowo, jednak z powodu wcześniejszych narodzin, będą musieli jeszcze przez jakiś czas przebywać na obserwacji.

Stan chłopców określono jako stabilny. Na oddziale intensywnej terapii dla noworodków pozostaną jednak jeszcze przez dwa tygodnie. Dzieci urodziły się 29 października, jednak wiadomość o narodzinach niezwykłych maluchów została przekazana przez szpital dopiero 11 listopada.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. Nowe obostrzenia. Zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych? Najnowsze wiadomości

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

Podobny przypadek miał miejsce w Estonii, gdzie ponad 30 lat temu urodziły się identyczne trojaczki - Leila, Liina oraz Lily Luik. O siostrach stało się głośno przeszło rok temu, gdy ukończyły 30 lat i uzyskały prawo startu w maratonie w czasie Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Przed świeżo upieczonymi rodzicami stanęło trudne zadanie. Zajęcie się trójką maluchów z pewnością nie będzie należało do najłatwiejszych. Mogą jednak cieszyć się faktem, że ich chłopcy są tak wyjątkowymi dziećmi.

dzieci trojaczki

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak trafi do więzienia? Szerzy kontrowersyjne teorie o epidemii, przez co podpadła kilku osobom
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Jesienią pijasz tylko warzywne soki? Ogromny błąd, stokroć lepszy jest sok jabłkowy, posiada zdumiewające zalety
  7. Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News