Zamordował piątkę swoich dzieci. Trudno uwierzyć w to, co przed sądem powiedziała jego żona

Zamordował piątkę swoich dzieci. Trudno uwierzyć w to, co przed sądem powiedziała jego żona Źródło: Zamordował piątkę swoich dzieci. Trudno uwierzyć w to, co przed sądem powiedziała jego żona

Dzieci zostały bestialsko zamordowane przez własnego ojca. Teraz oprawca w końcu stanął przed sądem i zostanie skazany na sprawiedliwy wyrok. W sprawie zeznaje żona mordercy i aż trudno uwierzyć w to, co powiedziała na rozprawie.

Dzieci nie były niczemu winne. Wściekły mężczyzna zabił piątkę swoich potomków, nie okazując im najmniejszej litości. Matka słuchała całego dramatu przez telefon. Teraz zeznaje przed sądem, jej słowa są szokujące.

Dzieci kochały swojego ojca. Nie spodziewały się, że będzie dla nich katem

Timothy Kyzer ze swoją żoną Amber miał piątkę dzieci: Merah (8 lat), Eliasa (7 lat), Nathana (6 lat), Gabriela (2 lata) i Abigal (1 rok). Para rozstała się i od tego momentu wychowywała dzieci na zmianę. Gdy w pewnym momencie Amber straciła pracę, podjęła decyzję o przekazaniu w pełni opieki ojcu, który miał warunki finansowe do utrzymania piątki latorośli. Nie spodziewała się, że dojdzie do tragedii.

Kobieta pewnego dnia zadzwoniła do swoich dzieci, ale w trakcie rozmowy z jednym z synów zorientowała się, że dzieje się coś złego. Syn miał dziwny głos, a w tle słychać było krzyki. Kobieta słyszała dramat swoich dzieci przez słuchawkę. Oprawca na początku zaatakował swojego syna Nathana, który prawdopodobnie wyprowadził ojca z równowagi. Na tyle, że ten zaczął go bić do nieprzytomności - w efekcie czego chłopiec zmarł. Następnie systematycznie, jedno po drugim zabił resztę swoi dzieci. Dusił je gołymi rękoma i paskiem od spodni. Jedna z córek chwilę przed śmiercią wyznała ojcu, że go kocha, ale nie wzbudziło to w nim litości.

Szokujące słowa kobiety na sali sądowej. Nikt nie dowierzał w to co powiedziała

Kat piątki dzieci stanął za swój czyn przed sądem. Mężczyzna mógł być skazany na dożywocie lub karę śmierci. Na sali rozpraw obecna była rodzina mężczyzny - zarówno jego rodzice, jak i matka zabitych dzieci. Słowa Amber sprawiły, że cała sala wstrzymała oddech.

DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ

- Słuchałam o tym, przez co przeszły moje dzieci, co wycierpiały. Jako matka miałabym ochotę rozszarpać mu twarz. Tego chcę jako mama. Nie okazał moim dzieciom ani odrobiny współczucia, ale też te same dzieci go kochały i dlatego zabieram głos w ich imieniu, nie swoim, i to właśnie mówię - powiedziała Amber.

Była żona mordercy stanęła w jego obronie i poprosiła sąd o łaskawy wyrok. Prosiła o to, aby nie skazywano na śmierć jej byłego męża, bo tego nie chciałby zabite dzieci, które podobno bardzo kochały ojca. Wszyscy na sali sądowej byli zaskoczeni postawą matki, szczególnie że podczas rozprawy wyszło, że w trakcie małżeństwa była przez niego wielokrotnie poniżana.

  1. Spektakularna metamorfoza Kingi Dudy! Nie uwierzycie, co postanowiła zrobić ze swoim wyglądem
  2. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu