Dzieci z Włocławka
unsplash.com Kelly Sikkema
Weronika Wasiak - 11 Września 2020

Niewyobrażalnie znęcał się nad dziećmi: łamał im kości, wyzywał. Nowe fakty ws. koszmaru dzieci z Włocławka

Horror dzieci z Włocławka zmroził krew w żyłach niejednemu, a tym bardziej wstrząsnął mieszkańcami miejscowości, gdzie maluchy szczęśliwe i zdrowe były widywane każdego dnia. Gdy poinformowano, co tym bezbronnym istotom zrobił ich oprawca, cała Polska domagała się zadośćuczynienia. Do mediów właśnie przedostały się nowe fakty w sprawie.

Dzieci w wieku 6 i 7 lat trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Lekarze już na pierwszy rzut oka ustalili, że maluchy najprawdopodobniej zostały pobite. Dalsze działania w tej sprawie ujawniały coraz więcej porażających szczegółów. Policji udało się dotrzeć do oprawcy i odkryć, co tak naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami jednego z domów we Włocławku.

Prawdziwy dramat dzieci z polskiej miejscowości

Tygodnik Fakt przypomina, że o tragicznych losach chłopców w wieku 6 i 7 lat z Włocławka Polacy usłyszeli 18 stycznia tego roku. Wówczas to matka zgłosiła się z synami do szpitala. Lekarze byli przerażeni, nie mieli wątpliwości, że doszło do pobicia - młodszy z nich miał złamaną kość ramienia, a 7-latek miał uraz kości udowej.

Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinęTomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieściCzytaj dalej

O prawdopodobnym przestępstwie poinformowano policję, która natychmiast udała się do rodzinnego domu chłopców, gdzie zastali czworo kolejnych dzieci, a także ojca, 32-letniego Sławomira S., który w tamtym czasie miał 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut znęcania się nad sześciorgiem nieletnich oraz własną żoną. Dalsze postępowanie pozwoliło ustalić, co tak naprawdę działo się w tamtym domu.

Bił, łamał kości i wyzywał, nowe fakty odbierają mowę

Z informacji przekazywanych przez Fakt wynika, że mężczyzna groził żonie i dzieciom śmiercią i, niestety, na groźbach nie poprzestawał. Będąc pod wpływem alkoholu urządzał im prawdziwe piekło na ziemi. 7-latka najpierw wiązał, a później bił i kopał, żonę poniżał, popychał, rzucał w nią różnymi przedmiotami, uderzał pięściami w twarz, brzuch i inne części ciała. Niejednokrotnie również gryzł czy dusił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy wśród ofiar zamachu na WTCWśród ofiar byli Polacy, nieprawdopodobna tragedia rodzin. Dziś mija 19 lat od zamachu na WTCCzytaj dalej

Będąc na prokuraturze 32-latek przyznał, że dopuścił się przemocy wobec synów, ale zaprzeczył, by dopuszczał się jej wobec córek. Ujawnił również, że wyzywał dzieci od "knurów" i "tłuściochów".

- Jak nie słuchały, to im przyłożyłem. Tak samo byłem wychowywany, jeszcze gorzej. Nie pojmuję tego jako wychowanie dziecka. Stało się i tyle. Nie miałem problemów emocjonalnych - mówił po zatrzymaniu Sławomir S., a odnosząc się do wydarzeń, po których dzieci trafiły do szpitala twierdził, że "niechcący uderzył jednym z chłopców o komodę".

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał
2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba
3. Przyłapali Andrzeja Dudę w środku nocy na gorącym uczynku. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Z dalszych doniesień Faktu wynika również, że 32-latek zaprzeczył, by groził rodzinie morderstwem, ale przyznał, że co najwyżej mógł "ostrzegać, że dostaną wpi***ol", podkreślając, że tylko ich "straszył". Zatrzymany twierdzi także, że polowa zarzutów to wymysł jego żony, ale nie zamierza ujawniać, dlaczego ta miałaby kłamać.

- Połowa zarzutów jest wymyślona przez moją żonę. Nie powiem, walnąłem jej z bańki, ale ona wie za co. Tu nie powiem, o co chodzi, ale na sprawie rozwodowej. Chciała wojny, to będzie miała wojnę - mówił cytowany przez Fakt Sławomir S., który niebawem stanie przed sądem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedział
  2. Niesamowite materiały z Marsa. Zdjęcia w rozdzielczości 4K zdradzają każdy szczegół
  3. Fani Małgorzaty Foremniak zamarli, wygląda strasznie. Co się stało aktorce?
  4. Ministerstwo milczało, lekarze właśnie wszystko ujawnili. Polacy nie mieli pojęcia, co ich czeka
  5. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  6. Ogromny błąd podczas zbierania borowików. Konsekwencje mogą być opłakane

Ślub - nowotwórNowotwór był bezlitosny, dawali jej tylko 3 dni życia. W ostatniej chwili poślubiła narzeczonego, potem wydarzyła się niebywała rzeczCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News