Dzieci zostały osierocone
Mike Labrum Unsplash
Irmina Jach - 10 Października 2020

Wielka tragedia, wszyscy zginęli w przeciągu chwili. 5 dzieci osieroconych po tragedii Polaków za granicą

Dzieci zostały osierocone na skutek tragicznego wypadku, do którego doszło poza granicami kraju. Polacy, którzy brali w nim udział, zginęli w przeciągu chwili. Sytuacja rodzin po tych wstrząsających wydarzeniach jest dramatyczna. Krewni błagają o pomoc dla pięciorga dzieci ofiar. Do tej pory nie udało się zorganizować pogrzebów.

Dzieci zostały sierotami po tym, jak ich rodzice zginęli w tragicznym wypadku poza granicami kraju. Polacy ciężko pracowali, żeby zapewnić byt ukochanym rodzinom. Niestety, jedna chwila przekreśliła ich wspólne szczęście. Stało się najgorsze.

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Dzieci zostały osierocone przez rodziców, którzy zginęli w wypadku

Do tragicznego wypadku doszło w środę, 7 października na niemieckiej autostradzie A1, w pobliżu miejscowości Wildeshausen. Bus należący do augustowskiej firmy przewozowej, którym podróżowali tragicznie zmarli Polacy, niespodziewanie uderzył w naczepę samochodu ciężarowego. Siła uderzenia była olbrzymia, po busie pozostał jedynie roztrzaskany wrak. Kierowcą był pan Rafał z Zambrowa, który pracował poza granicami kraju, by zapewnić godne życie swojej żonie i czteroletniej córeczce. Towarzyszył mu pan Michał z Raczek, na którego w Polsce czekali narzeczona, córeczka i synek. Niestety, rodziny nie stać na to, by sprowadzić jego zwłok do kraju. Założono specjalną zbiórkę, która ma pomóc w uzbieraniu funduszy na ten cel. Zbiórkę można znaleźć pod tym adresem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Koszty sprowadzenia Michała do Polski są ogromne. Jedyne, co można teraz dla Niego zrobić to zebrać pieniądze i pomóc jego rodzinie w pokryciu chociaż części kosztów pogrzebu i transportu ciała do Polski. Każdy, kto chciałby wesprzeć finansowo rodzinę Michała w sprowadzeniu jego ciała do Polski, proszony jest nawet o symboliczną wpłatę. Z góry dziękuję państwu za jakąkolwiek pomoc - napisano na dedykowanej stronie internetowej.

W tragicznym wypadku zginęła także pani Jadwiga z Białusnego Lasku pod Ostrołęką, która osierociła piątkę dzieci. Maluchy pozostają opieką jej męża, który jest osobą chorą, a przez to niezdolną do podjęcia pracy. Również jej krewni postanowili zaapelować do internautów z prośbą o pomoc w zorganizowaniu pochówku.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Z ostatniej chwili: pilny komunikat Episkopatu Polski. Chodzi o 1 listopada, wiadomo co nas czeka

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

- Uprzejmie prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc finansową w sprowadzeniu ciała do Polski i zorganizowaniu pogrzebu - napisano.

Kolejnymi ofiarami tragicznego wypadku byli drugi kierowca, mężczyzna pochodzący z Bargłowa Kościelnego oraz trzydziestokilkuletni ełczanin. Niestety, sytuacja jest wyjątkowo wstrząsająca. W jednej chwili zawaliło się życie kilku rodzin pochodzących z terenu naszego kraju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromny smutek i poczucie niesprawiedliwości. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, miała wszy przez 3 lata
  2. Nie żyje legenda polskiego boksu. Przegrał z ciężką chorobą, fani pogrążeni w żałobie
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Niebywała, oszałamiająca metamorfoza, wygląda o dekadę młodziej. Najnowsze zdjęcia pokazują wszystko. Była pierwsza dama zdradziła tajniki swojej diety

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News