Maksymalnie rok więzienia dla matki, która brutalnie znęcała się nad 4 swoich dzieci

Maksymalnie rok więzienia dla matki, która brutalnie znęcała się nad 4 swoich dzieci Źródło: pixabay.com/tobbo

Dzieci, które były tak okropnie traktowane przez swoją matkę, przeszły piekło i ogromny stres w sądzie. Okazuje się, że ich oprawczyni spędzi maksymalnie rok za kratkami. Możliwe, że gehenna zacznie się od nowa.

Dzieci, które wychowywała Iwona T. przechodziły horror. Dom rodzinny nie był dla nich prawdziwą bezpieczną ostoją. Nigdy nie mogły spodziewać się, na jaki kolejny pomysł wpadnie ich rodzicielka. Wydawałoby się, że koszmar znalazł swoje zakończenie.

Dzieci oskarżyły swoją własną matkę. Doświadczyły i widziały takie rzeczy, które trudno sobie wyobrazić

Iwona T. jest matką 6 dzieci. Podczas wydarzeń, które miały miejsce stosunkowo niedawno, mieszkała z nią tylko czwórka dorastających pociech: Alan, Natan, Emanuela i Lorena. Dzieci nie miały łatwego życia, ponieważ ich matka nie dbała o ich potrzeby i komfort. Gdy przeprowadzili się jakiś czas temu z Międzyrzecza Podlaskiego do Lublina i zamieszkali w wynajmowanym mieszkaniu, poznały co to koszmar.

Iwona T. szybko zaznajomiła się z sąsiadami. Prowadziła tak zwany "dom otwarty" - zaproszeni goście do późnych godzin spożywali alkohol, uprawiali seks na oczach dzieci, niejednokrotnie nocowali w mieszkaniu. Ich matka brała we wszystkim udział i nie widziała w tym nic złego. Gdy sama była pod wpływem alkoholu biła czwórkę swoich dzieci. Jej działania postanowiły ukrócić dwie dorosłe już córki.

Iwona T. uważa działania dzieci za spisek i nie przyznaje się do winy

Prokurator podczas rozprawy wyznał, że matka je biła, poniżała, pluła na nie, szarpała, popychała, biła pasem. Gdy sprawa wyszła na jaw przez zaalarmowanie służb dzięki interwencji dwóch dorosłych córek, Iwona T. nie miała zamiaru zmienić swoich przyzwyczajeń. Doszło nawet do tego, że na jedną z rozpraw przyszła pod wpływem alkoholu. Dzieci również były przesłuchiwane w tej sprawie i w obecności psychologa jednogłośnie przyznały, że matka się nimi nie interesowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mówiły, że Iwona T. o nie nie dbała, bardziej zwracała uwagę na imprezowiczów niż na nie, dostawały jedzenie z Caritasu. Pieniądze szły na alkohol. Dzięki tym zeznaniom matka dzieci została aresztowana i czeka na kolejną decydującą rozprawę, która będzie mieć miejsce w połowie czerwca.

- To wszystko nieprawda. To spisek moich rodziców, którzy są bogaci i chcą mi zabrać dzieci. Ja dbałam o nie jak tylko mogłam. Czasami wypiłam ze stresu - broniła się matka gromadki dzieci. Obrona chce oczywiście uniewinnienia, za to prokurator wnioskuje o rok pozbawienia wolności.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Onet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu