"Moja córka nienawidzi dzieci". Czy to czas na wizytę u specjalisty?

"Moja córka nienawidzi dzieci". Czy to czas na wizytę u specjalisty? Źródło: PxHere/CC0 Public Domain

Posiadanie dzieci to marzenie wielu par, które są w sobie bezgranicznie zakochane. Są jednak osoby, które nie czują się dobrze wśród maluchów, a opieka nad nimi je przeraża. Historia tej internautki pokazuje, że młodzi ludzie coraz częściej świadomie rezygnują z posiadania potomstwa.

Dzieci dla wielu są słodkie i urocze, jednak niektóre osoby otwarcie mówią, że nie chcą mieć dzieci, mimo że osiągnęły już dobry status materialny i mają ustabilizowaną sytuację zawodową oraz prywatną prywatną. Ta kobieta usłyszała od swojej córki straszne słowa i postanowiła podzielić się nimi z internautami. 

Dzieci nie dla każdego

W dzisiejszych czasach wiele osób coraz później podejmuje decyzję o posiadaniu dzieci. Większość młodych ludzi stawia na piedestale skończenie studiów, znalezienie dobrze płatnej pracy i chce się ustabilizować finansowo. Na dalszy plan schodzi zaś założenie rodziny. Średnia wieku, w którym ludzie decydują się na zawarcie związku małżeńskiego, oscyluje w okolicach 30-stki, a pierwsze dziecko pojawia się po następnych kilku latach. Coraz więcej osób otwarcie mówi również, że nie chce mieć dzieci. Rozwój osobisty i kariera są dla nich ważniejsze niż opieka nad swoją pociechą. 

Pewna kobieta usłyszała od swojej córki słowa, które bardzo ją zabolały. Zszokowana matka, podzieliła się swoją historią w internecie. Jak sama przyznaje, gdy była w wieku swojej córki, miała już rodzinę i opiekowała się dziećmi. Nie rozumie, dlaczego w dzisiejszych czasach tak bardzo zwleka się z decyzją o posiadaniu dziecka, a tym bardziej, gdy całkowicie się z tego rezygnuje. 

Matka jest załamana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Takie słowa nikomu nie powinny przejść przez usta. Zwłaszcza młodej kobiecie, która powinna już zacząć starania. Dwa lata po ślubie, sytuacja finansowa stabilna, własne mieszkanie mają, więc w czym problem? Ano w tym, że ona - cytuję - "nienawidzi dzieci" - mówi wzburzona internautka na temat zachowania swojej córki. 

Kobieta nie wie, skąd córka wyniosła takie wzorce. Jest załamana jej postawą i faktem, że prawdopodobnie nie doczeka się wnuków. O taki stan rzeczy obwinia również jej męża, który widocznie zgadza się z decyzją żony i nie chce mieć własnych dzieci. Matka zastanawia się, w jaki sposób można pomóc córce w zmianie myślenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Uważam, że z moją córką jest coś mocno nie tak. Jakieś zaburzenie, które wymagałoby konsultacji i leczenia. Od dawna zachowuje się podejrzanie i nie jest sobą. W przeciwnym razie straci całą młodość i szansę na rodzinne szczęście. A na to jako matka nie chcę pozwolić - dodaje na koniec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

źródło: papilot

Następny artykuł