Dzieci zrzuciły psa z balkonu na beton. Powiedziały dlaczego to zrobiły, włos jeży się na głowie

Dzieci zrzuciły psa z balkonu na beton. Powiedziały dlaczego to zrobiły, włos jeży się na głowie Źródło: PETA

Dzieci potraktowały suczkę wyjątkowo okrutnie. Zrzuciły ją z balkonu w bloku, spadła wprost na beton. Zwierzę roztrzaskało sobie łapę. Wytłumaczenie oprawców jest oburzające.

Dzieci wyrzuciły małego psa przez balkon. Zwierzak spadł z drugiego piętra prosto na beton. Brutalnie potraktowana suczka złamała sobie nogę, która wymagała amputacji. Rodzice wezwali wolontariuszy z organizacji dbającej o prawa zwierząt. Ich tłumaczenia są szokujące, ratownicy nie mogli uwierzyć w to, co słyszą.

Dzieci wyrzuciły psa przez balkon

Jedno z dzieci stało na balkonie, a drugie zaraz pod nim. Wtedy wpadły na okrutny pomysł. Zrzucili psa z drugiego pięta. Suczka spadła prosto na beton i roztrzaskała sobie przednią łapę. To ich rodzice wezwali wolontariuszy z PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), lecz nie po to, by pomogli biednemu zwierzęciu. Powiedzieli im, że mają natychmiast zabrać psa, bo oni już go nie chcą i nie będą się nim więcej zajmować. Ich słowa są wstrząsające, pracownicy nie mogli uwierzyć w to, co słyszą. Włos zjeżył im się na głowie.

 - Ona jest brzydka, nie chcemy jej - miała powiedzieć rodzina wolontariuszce z organizacji działającej na rzecz zwierząt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci nie chciały suczki, bo według nich była brzydka

Suczka Celia trafiła pod opiekę wolontariuszy z PETA. Niestety jej złamana łapa była bardzo poważnie uszkodzona. Pies bardzo cierpiał. Konieczna była amputacja. Suczka przeszła operację, a później rehabilitację. Zaakceptowała stratę i nauczyła się żyć bez jednej łapy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Suczka po odzyskaniu pełni sił, została oddana do adopcji. Znalazła kochający dom i rodzinę, która uważa ją za najpiękniejszą, nawet bez jednej łapy. Teraz już nikt jej nie skrzywdzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł