69-latek chciał tylko upomnieć dzieci, by były ciszej. Jedno z nich wyciągnęło zabawkowy pistolet, chwilę później mężczyzna już nie żył

69-latek chciał tylko upomnieć dzieci, by były ciszej. Jedno z nich wyciągnęło zabawkowy pistolet, chwilę później mężczyzna już nie żył Źródło: goodfreephotos.com/CC0/Public Domain

Dzieci bawiły się na boisku i sądziły, że nikomu za bardzo nie przeszkadzają. Wkrótce na miejscu pojawił się staruszek, który zwrócił im uwagę. Wywiązała się kłótnia, a jeden z chłopców wyciągnął zabawkowy pistolet.

Dzieci miały ze sobą zabawkowy pistolet, który wyciągnęły, aby przestraszyć upominającego ich mężczyznę. Nie wiedziały, że zabawka doprowadzi do tragedii.

Dzieci swoją zabawą i okrzykami przeszkadzały starszemu panu mieszkającemu w okolicy

69-latek mieszkał w dość spokojnej okolicy i nigdy na nic szczególnego nie narzekał. Jednak niedaleko jego domu znajdowało się boisko, na którym czasem spotykała się młodzież. Tego dnia do jego uszu dobiegały zbyt głośne hałasy z obiektu, dlatego zdecydował się sam zainterweniować.

Na boisku znajdowało się dwoje nastolatków w wieku 12 i 13 lat. Chłopcy nie mieli zamiaru przerywać zabawy - w końcu od tego jest boisko i wydawało im się, że nikomu nie robią krzywdy swoją aktywnością na świeżym powietrzu. Dzieci zdenerwowały się, kiedy po krótkiej polemice z 69-latkiem, ten zaczął rzucać w nich patykami i kazał uciekać gdzieś indziej. Chłopcy odwdzięczyli się tym samym i zaczęli odrzucać patyki, a jeden z nich wyjął coś zza pazuchy.

W pewnym momencie chłopiec wyjął zabawkowy pistolet

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedno z dzieci widocznie miało dość tej przepychanki i kłótni, dlatego wyciągnęło zza pasa zabawkowy pistolet. Chłopiec myślał, że mężczyzna da im wtedy spokój, a jeśli nie, to rzeczywiście pójdą w inne miejsce - tracili tylko czas. Kiedy wymierzył pistolet w 69-latka, ten nagle padł na ziemię. Starszy pan myślał, że to prawdziwa broń i zginie od strzału w głowę. Po upadku mężczyzna nie ruszał się, dlatego dzieci wezwały policję i pogotowie oraz pozostały na miejscu zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Kiedy służby przyjechały na miejsce, chłopcy wytłumaczyli, co dokładnie się stało. Lekarz mógł tylko stwierdzić zgon i podejrzewał zawał. Szybko okazało się, że miał rację: przeprowadzona krótko później sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna doznał rozległego zawału. 69-latek prawdopodobnie od dawna zmagał się z poważną chorobą serca.

Wszystko rozegrało się w Rankweil na zachodzie Austrii. Na tę chwilę nie wiadomo, czy dzieci poniosą jakiekolwiek konsekwencje, ponieważ według austriackiego prawa osoby poniżej 14. roku życia nie mogą być karane.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Kobieta poszła z dzieckiem do restauracji. Gdy zobaczyła dopisek na rachunku oczy wyszły jej z orbit, tego nie przewidziała
  4. Postanowiła obciąć sobie grzywkę, wszystko nagrywała. Zobaczyła się w lustrze i opadła jej szczęka
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Polsat News

Następny artykuł