68-latce dokuczały dzieci. Rozpyliła gaz na placu zabaw, maluchy trafiły do szpitala

68-latce dokuczały dzieci. Rozpyliła gaz na placu zabaw, maluchy trafiły do szpitala Źródło: libreshot.com/Martin Vorel

Dzieci zostały w okropny sposób potraktowane przez starszą panią na placu zabaw. Skończyło się przewiezieniem poszkodowanych do szpitala. Zatrważające jest to, że 68-latka nie widzi w swoim postępowaniu niczego złego.

Dzieci przeżyły chwilę grozy podczas zabaw na przeznaczonym dla nich placu. Nie mogły spodziewać się tego, że starsza kobieta zareaguje w taki sposób. Całe zajście skończyło się wizytą w szpitalu. Niecodzienne zajście miało miejsce na Śląsku, w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Malchera. W ubiegłą środę, 3 lipca, około godziny 18:30 na tamtejszym placu zabaw czas spędzało kilkoro dzieci. Nieoczekiwanie policja dostała wezwanie, by natychmiast przyjechać w to miejsce, bo kobieta mieszkająca na pobliskim osiedlu spryskała dzieci gazem pieprzowym. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia nie zastali już jednak nikogo.

Dzieci zostały potraktowane gazem pieprzowym

- Ustalili, że poszkodowanych zostało ośmioro dzieci. Wszystkie miały zaczerwienione oczy, piekły ich. Siedmioro z nich trafiło do szpitala, z czego czworo zostało na obserwacji i wróciły do domu następnego dnia - wypowiedziała się rzeczniczka policji w Jastrzębiu-Zdroju, Halina Semik.

68-latka poskarżyła się funkcjonariuszom, że dzieci były wobec niej złośliwe

Najstarsze z dzieci miało 13 lat, pozostałe po 11. Rodzice poszkodowanych szybko wskazali miejsce, w którym mogła mieszkać sprawczyni zamieszkania. Odnaleziono ją o 20:45 w jej własnym mieszkaniu. Na miejscu znaleźli puste opakowanie po użytym gazie, zdecydowali się więc przesłuchać staruszkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przyznała się do rozpylenia gazu, wydała ten gaz i wyjaśniła, że zrobiła to dlatego, bo dzieci były wobec niej złośliwe i dokuczały jej. Rodzice pytali o to swoje dzieci i one zaprzeczyły. Jedno z dzieci mówiło, że nigdy wcześniej nie widziało tej pani - mówi o wynikach krótkiego przesłuchania rzeczniczka policji i dodała, że 68-latka żałuje tego, co zrobiła.

Grozi jej do 3 lat więzienia przez narażenie nieletnich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News