Trener przez lata wykorzystał 7 nieletnich chłopców, ale zrobił jeszcze gorszą rzecz. Właśnie usłyszał wyrok

Trener przez lata wykorzystał 7 nieletnich chłopców, ale zrobił jeszcze gorszą rzecz. Właśnie usłyszał wyrok Źródło: pixabay.com 4711018

Dzieci zostały wykorzystane seksualnie przez trenera, śledztwo potwierdziło oskarżenia rodziców. 49-latek wykorzystał seksualnie 7 nieletnich podopiecznych, to jednak nie wszytko. Właśnie usłyszał wyrok w tej sprawie.

Dzieci trenowały pod okiem mężczyzny w latach 2013-2019, w tym czasie 49-latek miał wykorzystywać seksualnie 7 swoich nieletnich podopiecznych. Śledztwo wykazało, że to jednak nie wszystko. Sąd w Częstochowie własnie wydał wyrok w tej wstrząsającej sprawie.

Dzieci były wykorzystywane seksualnie przez swojego trenera

Sąd w Częstochowie właśnie wydał wyrok w sprawie 49-letniego trenera kickboxingu, który w latach 2013-2019 wykorzystywał seksualnie swoich nieletnich podopiecznych. Mężczyzna miał doprowadzić do obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych w stosunku do siedmiu chłopców w wieku powyżej 15 lat. To jednak nie wszystko.

Zarzuty przedstawione 49-latkowi obejmowały również utrwalanie i tworzenie treści pornograficznych z udziałem podopiecznych. Mężczyzna wykonywał nagie zdjęcia chłopcom, a później ich wizerunki były przez niego rozpowszechniane. Sprawa wyszła na jak dzięki rodzicom pokrzywdzonych dzieci. 

Sprawa wyszła na jaw dzięki rodzicom pokrzywdzonych dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak poinformował w środę sędzia Dominik Bogacz z Sądu Okręgowego w Częstochowie, wobec mężczyzny orzeczono karę 6 lat pozbawienia wolności oraz zakaz wykonywania zawodu i działalności związanej z opieką nad dziećmi na okres 10 lat. 49-latek na ten sam czas dostał również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zbliżania do nich na odległość mniejszą niż 50 metrów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nieoficjalne doniesienia TVP z Warszawy zwalają z nóg. Mieszkańcy drżą z obaw, ujawnili niepokojące kulisy

2. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami

Mężczyzna przebywa w areszcie od listopada 2019 roku, jest to wliczone w jego karę. Trener kickboxingu został również obciążony kosztami postępowania , które wyniosły ponad 20 tysięcy złotych. Wyrok wydane przez częstochowski sąd nie jest prawomocny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  2. Znany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życie
  3. Dominika Gwit wyznała, co się z nią działo po utracie wagi. Smutne, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Celowo opóźnił cesarskie cięcie z absurdalnego powodu. Dziecko będzie kaleką na całe życie
  5. Myślał, że włamuje się do pustego domu. W środku czaił pies, nikt nie mógł przewidzieć reakcji zwierzaka
  6. Jerzy Stuhr żegna zmarłą aktorkę. Poruszające słowa artysty o wielkiej ikonie

Źródło: Wamiz

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News