Pilny apel policji, szukają 35-latka. Zrobił swoim dzieciom porażającą rzecz

Pilny apel policji, szukają 35-latka. Zrobił swoim dzieciom porażającą rzecz Źródło: Policja

Dzieci są zrozpaczone, nie wiedzą, co mają zrobić. W związku z tymi wydarzeniami do akcji wkroczyła policja oraz wszelkie grupy poszukiwawcze w mediach społecznościowych. Priorytetem jest odnaleźć 35-latka.

Ojciec dzieci jest poszukiwany przez policję. Wszyscy mocno cierpią, także ich mama. W sprawę włączyła się już policja oraz lokalne grupy poszukiwawczo-ratownicze.

Dzieci zostały pozostawione same sobie. Kolejne wydarzenia są mocno tajemnicze

Wszystko stało się błyskawicznie. 2 lutego tego roku w jednym z pensjonatów w Karpaczu 35-letni mężczyzna przebywał ze swoimi dziećmi przy okazji ferii zimowych. Dwójka dzieci w wieku 15 i 9 lat ostatni raz widziała swojego tatę właśnie tego dnia, ok. 18:00, kiedy miał wyjść na papierosa. Jak informuje rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska, wcześniej miało dojść do kłótni z najbliższymi.

Dzieci pozostawione same sobie mają już opiekę - z Ostrowa Wielkopolskiego przyjechała po nie zaniepokojona mama. To stamtąd pochodziła rodzina, dlatego ostrowska policja ściśle współpracuje z karpacką i jeleniogórską. Wiadomo, że mężczyzna po swoim zniknięciu unikał telefonów, potem poszedł na zakupy do Żabki przy ulicy Konstytucji 3 maja w Karpaczu i podczas ostatniej rozmowy telefonicznej (prawdopodobnie z synem) mówił, że udaje się lub znajduje na Stoku Arena. Mówił wtedy, że się zgubił, następnie telefon przestał odpowiadać.

Policja apeluje o kontakt

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W dniu zaginięcia ubrany był w granatową, pikowaną kurtkę, spodnie jeansowe, niebieskie buty sportowe oraz czarną czapkę. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma 163 cm wzrostu, włosy krótkie z zakolami. Wszelkie informacje o możliwym miejscu pobytu zaginionego mężczyzny prosimy przekazywać pod numer alarmowy 112, numer alarmowy GOPR 601 100 300 lub numer alarmowy SIR 731 112 113 - można przeczytać w poście opublikowanym przez Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z Ostrowa Wielkopolskiego, "Szukamy i Ratujemy".

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. 
IMGW pilnie wystosował żółty alarm dla niemal połowy kraju. Jest niebezpiecznie, uwaga na nagły atak zimy

Wiadomo również, że mężczyzna miał tatuaż na lewym ramieniu. W tej chwili organizowane są akcje poszukiwawcze w okolicy pensjonatu, sklepu i stoku, a policja będzie chciała sprawdzić ostatnie miejsce logowania się telefonu oraz uzyskać zapisy z kamer. Każdy, kto wie cokolwiek o 35-latku ze zdjęcia, musi skontaktować się z policją.

Fot. facebook.com/Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Ponad milion Polaków musi pilnie wymienić dowód osobisty. W innym przypadku grozi im kilka tysięcy złotych kary
  3. Niepokojące doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Córka wydała oświadczenie, które zasmuci Polaków
  4. Nowy, 13. znak zodiaku ma niebywałe cechy. Każdy urodzony w jego układzie jest ogromnym szczęściarzem
  5. Żona miała romans z policjantem. Mąż dokonał zemsty, o której będzie się mówić latami, nie miał litości

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News