Znaleźli ciała pięciorga dzieci w wieku 1-8 lat. Matka zrobiła niewyobrażalną rzecz, wstrząsające informacje

Znaleźli ciała pięciorga dzieci w wieku 1-8 lat. Matka zrobiła niewyobrażalną rzecz, wstrząsające informacje Źródło: Pikio.pl

Na ciała pięciorga dzieci natknęli się funkcjonariusze. Widok rodem z najgorszego horroru na zawsze zapadnie w ich pamięci. Więcej emocji mogą wzbudzić tylko informacje o tym, co zrobiła ich matka.

Dzieci powinny być oczkiem w głowie swoich rodziców. W końcu te małe, bezbronne istoty poznające dopiero świat ufają wyłącznie im. Nikt nawet nie przypuszczałby, że matka może dopuścić się czegoś tak potwornego. Niestety, to jeszcze nie koniec dramatycznych informacji. Służby nadal pracują na miejscu tragedii.

Znaleziono ciała pięciorga dzieci. Niewyobrażalne doniesienia mediów 

O dramatycznej sytuacji informuje zagraniczny serwis BBC. Jak dowiadujemy się z relacji, do makabrycznego odkrycia doszło 3 września na zachodzie Niemiec w jednym z domów w Solingen. Na ciała natrafili funkcjonariusze policji - dzieci miały od roku do 8 lat. Wiadomo, kto stoi za całą tragedią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mundurowym od razu udało się ustalić, że za śmiercią pociech stoi ich własna matka. 27-latka najpierw odebrała życie dzieciom, a teraz próbuje odebrać je sobie. Funkcjonariusze wciąż są obecni na miejscu, starając się odwieść dzieciobójczynię od popełnienia samobójstwa. 

Dotychczas jednak niewiele więcej wiemy o tej sprawie. Kolejne szczegóły najprawdopodobniej zostaną podane w ciągu kilku najbliższych godzin, gdy akcja służb dobiegnie końca. Tajemnicą pozostaje powód, dla którego młoda kobieta dopuściła się tak potwornego mordu. Śledczy nie ujawnili również, w jaki sposób odebrano nieletnim życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje uwielbiany ksiądz, miał koronawirusa

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Rząd wydłużył uciążliwy zakaz do 15 września. Później wcale nie będzie lepiej

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta. Sąsiedzi nie podejrzewali, że kobieta, młoda mama, którą doskonale znali, może zamordować własne dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak dokonała kontrowersyjnej decyzji. Ma związek ze stacją TVN
  2. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
  3. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
  4. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
  5. Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewieje

Źródło: BBC 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News