Mama chciała wykąpać trójkę małych dzieci. Nagle doszło do nieszczęścia, ich ciała zupełnie zdrętwiały

Mama chciała wykąpać trójkę małych dzieci. Nagle doszło do nieszczęścia, ich ciała zupełnie zdrętwiały Źródło: .

Dzieci weszły do wanny, a po chwili rozegrał się dramat. Wstrząśnięta matka wołała o pomoc, gdy zobaczyła, jak drętwieją ciała całej trójki. Teraz sprawę bada policja.

Dzieci w wieku 4, 6 i 10 lat brały kąpiel, gdy doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Ich ciała zdrętwiały, przeszło przez nie mrowienie. Gdyby nie szybka reakcja rodziców, mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Dokładne okoliczności tej groźnie wyglądającej sprawy zbada policja.

Dzieci porażone prądem

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Jaśle na Podkarpaciu w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Metzgera. Był wtorek wieczór, gdy matka zaprowadziła swoje dzieci do łazienki, aby je wykąpać przed snem. Były to trzy córki w wieku 4, 6 i 10 lat.

28-letnia kobieta nalała wodę do wanny i przygotowała kąpiel. Niedługo po tym, jak dzieci weszły do wody, rozegrał się dramat. Matka patrzyła przerażona, jak ciała córek drętwieją, sama poczuła dziwne mrowienie w ciele. Stało się jasne, że doszło do nieszczęścia: poraził je prąd, co w wodzie jest śmiertelnie niebezpieczne.

Na szczęście matka zachowała zimną krew i zaalarmowała swojego męża, który też przebywał w mieszkaniu. Mężczyzna błyskawicznie odciął zasilanie. Szybka reakcja rodziców zapobiegła olbrzymiej tragedii. Niewykluczone, że gdyby minęło troszeczkę więcej czasu, incydent zakończyłby się śmiercią maluchów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poszkodowani zbadani, sprawę przejęła policja

Na szczęście jednak nikomu nic poważnego się nie stało. Dziewczynki nie odniosły większych obrażeń, porażenie nie pozbawiło nikogo przytomności. Na miejsce przyjechała jednak karetka pogotowia. Poszkodowane trafiły do szpitala w celu obserwacji i dodatkowych badań medycznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna wokalistka. Miała tylko 56 lat
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Wypadkiem zajęła się także policja. Zostało wszczęte postępowanie w sprawie narażenia domowników na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Służby chcą dokładnie zbadać przyczynę incydentu. Póki co nieznane są żadne szczegóły i ustalenia ekspertów. Jedna z teorii zakłada, że mogło dojść do usterki instalacji elektrycznej piecyka gazowego, służącego do podgrzewania wody.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo
  4. Wszyscy byli zaskoczeni po tym, jak Agata Duda zachowała się względem chłopczyka. Wszystko uwieczniono na zdjęciu (FOTO)
  5. Ewa Farna w żałobie. Pożegnała mężczyznę bardzo bliskiego jej sercu

Źródło: Fakt

Następny artykuł