Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć

Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć Źródło: pixabay.com malauimas

Dwoje kilkuletnich dzieci nie żyje - te przykre doniesienia pojawiły się w mediach już wczoraj późnym wieczorem. Niepokojące informacje potwierdziła Polska Agencja Prasowa oraz lokalne media. Służby do późnych godzin działały na miejscu zdarzenia.

Dzieci nie udało się już uratować pomimo natychmiastowej akcji policji. Chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat zmarli. Matka jest w szoku po ich śmierci.

Nie dało się już nic zrobić, reanimacja nie powiodła się

Wczoraj, 30 czerwca, ok. godziny 20:30 przy ulicy Władysława IV w Koszalinie w województwie zachodniopomorskim wydarzył się tragiczny wypadek, w wyniku którego zmarła dwójka małych dzieci. Chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat wypadli z okna. Policjanci, którzy już po 3 minutach przyjechali pod budynek twierdzą, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

- Dzieci wypadły z okna mieszkania na 9. piętrze wieżowca. Zginęły na miejscu. To rodzeństwo, chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat - potwierdził rzecznik koszalińskiej policji, Rafał Skoczylas. Chociaż na miejscu szybko pojawiła się karetka i rozpoczęto reanimację, nie udało się ich uratować pomimo usilnych starań. Roztrzęsiona matka usłyszała, że jej pociechy nie żyją.

Dzieci były pod opieką matki, kobieta była trzeźwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podało TVP3 Szczecin, dzieci były pod opieką 26-letniej matki, która miała przygotowywać kolację dla maluchów. W tym samym czasie w mieszkaniu przebywała jeszcze inna dwójka dzieci. Ojciec zmarłej dziewczynki i chłopca pojawił się na miejscu zdarzenia niedługo po tragedii - był w pracy. Policjanci przebadali matkę na obecność alkoholu we krwi, kobieta była trzeźwa. Na miejscu oprócz policji i pogotowia pojawił się też prokurator. Kluczowe jest zebranie wszystkich śladów oraz wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia. Służby starały się też porozmawiać z matką, jednak ta była w szoku. Muszą poczekać aż będzie w nieco lepszym stanie psychicznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Żałoba i smutek w Watykanie, smutne informacje o Ratzingerze. Niestety, nie żyje brat papieża Benedykta XVI

2. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

- Ta rodzina mieszkała tu od pół roku, wynajmowali mieszkanie. Ojciec pracował, matka zajmowała się dziećmi - przekazywali lokalnym dziennikarzom sąsiedzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans
  3. Współpracownicy Jaworowicz ujawnili całą prawdę o niej. Przed kamerami nie dało się zauważyć, dla niektórych może być wstrząsem
  4. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  5. Zauważyłeś u sąsiadów deski przykrywające koła aut? Warto zrobić tak jak oni, w okolicy może być poważny problem
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

Źródło: PAP, Koszalin Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News