Działaczka .Nowoczesnej, Klaudia Jachira, postawiła na promocję poprzez wywoływanie kontrowersji. Po raz kolejny publikuje film, w którym śpiewając atakuje Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem, znów udało jej się wywołać burzę w sieci i lawinę komentarzy – pozytywnych i negatywnych. 

Kandydatka do Sejmu z list partii Ryszarda Petru zamieszcza filmy na swoim profilu w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje materiały, w których śpiewając krytykuje działania rządu. Jej „ulubieńcem” jest lider PiS, Jarosław Kaczyński. Nie wszystkie filmy wywołują poruszenie i reakcję internautów. Tym razem, Klaudia Jachira została zasypana tysiącami komentarzy, w większości krytycznych, choć część widzów zdecydowanie wspiera ją w działaniach.

– Odnaleziono teczkę Jarosława Kaczyńskiego! – pisze działaczka .Nowoczesnej.

Klaudia Jachira śpiewając imituje melodię znaną z mszy świętych w obrządku katolickim.

Tajny Współpracownik Jarosław Kaczyński… gdybym kierował się sondażami już dawno musiałbym się powiesić, nie powiesiłem się, nawet udało mi się zostać premierem. Ja spokojnie mogłem jeździć Polonezem, choć nie ukrywam lubię dobre wozy… – śpiewa.

Jeśli film się nie pokazuje, należy odświeżyć stronę!

TW KaczyńskiOdnaleziono teczkę Jarosława Kaczyńskiego!

Posted by Klaudia Jachira on 24 luty 2016

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.