Kołobrzescy działacze formacji Pawła Kukiza pobili się na jednym z zorganizowanych przez siebie spotkań. Nieoficjalnie mówi się o walce o wpływy w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Jak relacjonuje Kurier Szczeciński do rękoczynów między działaczami Kukiza doszło na jednym ze spotkań związanych ze zbliżającym się referendum i uczestniczyli w nich dwaj lokalni liderzy Krzysztof U. i Marek Z., którzy rywalizują ze sobą od samego początku formowania się struktur formacji Kukiza.

Krzysztof U.. po spotkaniu z lokalnymi działaczami Kukiza, w którym uczestniczył także Marek Z., udał się na policję i zgłosił pobicie. Jak powiedział funkcjonariuszom, Marek Z. miał go uderzyć telefonem komórkowym w klatkę piersiową. Z kolei Marek Z. zaprzecza wszystkiemu i twierdzi, że to on padł ofiarą pobicia przez U.

Jak nieoficjalnie dowiedział się Kurier Szczeciński powodem bójki był narastający od dłuższego czasu konflikt między dwoma mężczyznami, którzy walczą o wpływy w lokalnym oddziale formacji Kukiza. Obydwaj panowie mają też ogromne ambicje dostać się w tym roku do parlamentu.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

...

Zobacz również