Działacze KOD zdziwieni. Wręczali im nietypowe banknoty. "To na alimenty" (video)

Działacze KOD zdziwieni. Wręczali im nietypowe banknoty. "To na alimenty" (video) Źródło:

Działacze Komitetu Obrony Demokracji manifestują w okolicach Kancelarii Premiera chcąc pokazać, iż nie zgadzają się z polityką obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Na ich zgromadzenie przybyli warszawscy działacze partii Zmiana, którzy zaczęli wręczać im "PetruDolary".

- W związku z tym, że działalność Komitetu Obrony Demokracji troszeczkę nam przycichła w mediach, postanowiliśmy dzisiaj naszych szanownych obrońców demokracji uhonorować PetruDolarami, które tutaj mamy ze sobą - mówił Tomasz Jankowski z partii Zmiana.

Mamy nadzieję, że wystarczy im to na jedzenie podczas głodówki. Mamy też nadzieję, że może dzięki temu przewodniczący Kijowski zacznie płacić alimenty. Mamy nadzieję, że będą sowicie wynagrodzeni za swoją pracę - dodał.

Działacze KOD-u nie wiedzieli zbytnio o co chodzi i początkowo zbierali podarunki najprawdopodobniej myśląc, że to ulotki. Nie zareagowali nerwowo na happening warszawskich działaczy partii Zmiana.

Poniżej zapis video z happeningu.

https://youtu.be/DEQgFOinFe0

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News