Dziadek o lasce ledwo szedł, ale bardzo chciał zdążyć na busa. W ostatniej chwili kierowca zrobił mu niewytłumaczalne świństwo

Dziadek o lasce ledwo szedł, ale bardzo chciał zdążyć na busa. W ostatniej chwili kierowca zrobił mu niewytłumaczalne świństwo Źródło: Unsplash/Ashwin Vaswani

Dziadek z trudem podpierając się na lasce, przyśpieszył nieco kroku, żeby zdążyć na podjeżdżającego na przystanek busa. Kiedy zbliżył się już do pojazdu, kierowca zrobił coś niewytłumaczalnie złośliwego.

Dziadek śpieszył się na ważne dla niego badania, Jednak z racji wieku i zmęczenia, nie był w stanie dobiec do zbliżającego się do przystanku busa. Kierowca POJAZDU doskonale widział w lusterku starszego pana, który z trudem próbował doczłapać się do drzwi. 

Dziadek został oburzająco potraktowany przez kierowcę

Dziadek machnął do kierowcy, aby na niego poczekał. Siedzący za kierownicą busa faktycznie dał chwilę starszemu panu, aby dokuśtykał się do auta. Jednak gdy tylko zniedołężniały mężczyzna dotarł do drzwi, kierowca z bezczelnym uśmieszkiem zamknął mu je przed nosem i ruszył w dalszą drogę, zostawiając dziadka w oparach spalin.

Dziadek, widząc to, zaczął przeklinać pod nosem na złośliwego kierowcę. Miał jednak szczęście, że akurat na przystanku stał Przemek, który czekał na kolegę, z którym miał jechać do pracy. Młodszy mężczyzna widział całe zajście, postanowił więc pomóc starszemu panu. Gdy tylko przyjechał wyczekiwany znajomy, zaproponowali staruszkowi podwózkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwóch mężczyzn postanowiło pomóc starszemu panu w potrzebie

Okazało się, że dziadek śpieszący się na ważne badania miał szpital w zupełnie innej części miasta, niż ta, do której zmierzali dwaj mężczyźni. Mimo to zdecydowali się pomóc seniorowi w potrzebie. Udało im się odwieźć starszego pana na czas, za co ten im podziękował. Następnie czym prędzej ruszyli do pracy - spóźnili się do niej jedynie 15 minut. Szef, słysząc historię swoich pracowników, nie zamierzał ich ganić za nieduże spóźnienie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Po pracy Przemek zadzwonił razem z kolegą do firmy przewozowej, do której należał nieszczęsny bus. Złożyli skargę na kierowcę, który w tych godzinach operował na trasie. Odbierająca telefon kierowniczka przeprosiła za zachowanie pracownika i obiecała, że zostaną wyciągnięte wobec niego konsekwencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News