Dziadek poprosił do tańca
youtube.com The Easy Cajun
Monika Majko - 18 Września 2020

Dziadek nagle wciągnął babcię na parkiet. Kiedy zaczęli tańczyć, wszystkim zaparło dech, jest nagranie

Dziadek wyszedł z partnerką na środek parkietu, wszyscy wstrzymali oddech. Kiedy para zaczęła tańczyć, publiczność przecierała oczy ze zdumienia. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę, a niezwykłe nagranie trafiło do sieci i szybko stało się hitem internetu.

Dziadek złapał partnerkę za rękę i zaczął z nią tańczyć na środku parkietu, na ich widok wszyscy wstrzymali oddech. Nagranie trafiło do sieci i szybko stało się hitem, internauci przecierają oczy ze zdumienia. Taniec staruszków zszokował publiczność.

Dziadek poprosił babcię do tańca

Do sieci trafiło niezwykłe nagranie, film podbił serca internautów i szybko stał się hitem. Wszystko za sprawą niewiarygodnych umiejętności tanecznych pewnej pary, na widok ich popisów, publiczność przecierała oczy ze zdumienia.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Na nagraniu, opublikowanym na platformie YouTube przez kanał o nazwie "The Easy Cajun" widać, jak starszy mężczyzna w żółtym garniturze wychodzi na środek parkietu ze swoją partnerka, a następnie zaczyna tańczyć w rytmie rock&roll'a. Widownia obserwująca parę wiekowych tancerzy nie może oderwać wzroku od wirującej w tańcu pary.

Dziadek i jego partnerka zachwycili widownię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Seniorzy wyglądają, jakby zupełnie zapomnieli o swoim wieku. Ich taniec wywołał ogromny entuzjazm tłumu, który spontanicznie reaguje oklaskami na coraz bardziej skomplikowane figury taneczne, które prezentuje na parkiecie para staruszków.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na nagraniu. Pod filmem pojawiło się wiele zachwyconych komentarzy. Według jednego z nich, tańczący seniorzy to Nellia and Dietmar Ehrentraut, małżeństwo w wieku 66 i 72 lat. Taniec seniorów zachwycił nie tylko publiczność zgromadzoną wokół parkietu, ale również internetową widownię.

- Niesamowite! To nagranie sprawiło, że nie mogę przestać się uśmiechać, uwielbiam to - skomentował jeden z zachwyconych internautów.

- Teraz jesteście dla nas wszystkich inspiracją… tańczcie dalej! - dodał kolejny użytkownik sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News