Umierający dziadek miał tylko jedno marzenie. Niewiarygodne, co zrobiła wnuczka, żeby je spełnić

Umierający dziadek miał tylko jedno marzenie. Niewiarygodne, co zrobiła wnuczka, żeby je spełnić Źródło: Pixabay.com/sabinavanerp

Dziadek 25-latki był dla niej największym autorytetem. Gdy kobieta dowiedziała się, że poważnie zachorował, była naprawdę zdruzgotana. Przed śmiercią bliskiej osoby w niezwykły sposób spełniła jednak jego ostatnie marzenie.

Dziadek pochodzącej z Chin Fu Xuewei opiekował się nią wraz ze swoją żoną, od kiedy wnuczka skończyła 10 lat. Wtedy to rodzice kobiety rozwiedli się. Pod swój dach przygarnęli ją ostatecznie troskliwi dziadkowie, którzy przez lata starali się, aby niczego jej nie brakowało.

Dziadek był najważniejszą osobą w życiu Fu

Szczególna więź połączyła Fu właśnie z dziadkiem. 25-latka wytatuowała sobie nawet jego podobiznę na ramieniu, aby zawsze jej towarzyszył. Kiedy więc okazało się, że mężczyzna poważnie zachorował i umrze w ciągu kilku miesięcy, kobieta była całkowicie zdruzgotana. Postanowiła jednak nie ulegać smutkowi i jak najlepiej wykorzystać ten czas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fu doskonale wiedziała, że największym marzeniem jej dziadka jest chęć poprowadzenia jej do ołtarza. Kobieta nie miała jednak wówczas narzeczonego, z którym mogłaby zorganizować przyspieszony ślub. Ostatecznie wzięła więc sprawy w swoje ręce i zaplanowała coś wyjątkowego.

Poruszający pomysł wnuczki

Dzisiaj grzeje: 1. Współczujemy Piotrowi Żyle. Media przekazały informacje o jego byłej żonie
2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

25-latka uznała, że nie potrzebuje pana młodego, aby uroczystość mogła odbyć się w okrojonej formie. Fu kupiła suknię ślubną, w której później pozowała z dziadkiem w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Urządziła także niewielkie przyjęcie na kształt wesela jedynie dla najbliższych osób. Chciała, aby ukochany dziadek mógł poczuć, że symbolicznie udało mu się odprowadzić ją do ołtarza. Jak podają media, 25-latka zdecydowała już, że pójdzie do prawdziwego ślubu w tej samej sukni, aby czuć, że opiekun jest tuż obok niej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę
  4. Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez
  5. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała
  6. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce

Źródło: Jestpozytywnie.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News