Dziadek mógł tylko patrzeć, jak 9-latek umiera. Tragedia na Mazowszu

Dziadek mógł tylko patrzeć, jak 9-latek umiera. Tragedia na Mazowszu Źródło: PRZEMYSLAW JACH East News

Dziadek opiekował się swoim 9-letnim wnuczkiem kiedy doszło do tej niewyobrażalnej tragedii. Nie był w stanie zrobić nic co pomogłoby dziecku i mógł tylko patrzeć jak jego wnuk umiera. Niestety nie pomogła szybka interwencja służb przybyłych na miejsce wypadku, do którego doszło na Mazowszu, dziecko straciło życie. Dla rodziny to ogromna strata, sąsiedzi są w szoku.

Dziadek oraz jego 9-letni wnuczek spędzali w środę razem czas. Mężczyzna postanowił, że dziecko będzie mu towarzyszyło w trakcie prowadzenia prac polowych i to właśnie ta decyzja okazała się wyjątkowo tragiczna w skutkach. Media obiegły smutne informacje na temat tragedii do jakiej doszło na Mazowszu.

9-latek będący pod opieką dziadka zmarł

Dziadek w momencie zdarzenia prowadził ciągnik, którym przewoził siano. Nic nie wskazywało, że prosta praca będzie ostatnim co w swoim życiu zrobi chłopiec. Moment zdecydował, iż przypadek zakończył jego życie. Jak podaje RMF24 do tragedii doszło na gminnej drodze w miejscowości Felcyn w powiecie żuromińskim na Mazowszu. W trakcie jazdy 9-letni chłopiec zeskoczył z ciągnika i wylądował wprost pod kołami busa znajdującego się na innym pasie. Mimo chęci dziadek nie mógł nic poradzić i niestety dziecko zmarło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja bada całą sprawę

- W pewnym momencie 9-latek, chcąc sprawdzić, czy dziadek może bez przeszkód skręcić na teren posesji, zeskoczył z ciągnika. Dziecko wpadło pod koła nadjeżdżającego z przeciwnej strony busa. Chłopiec zginął na miejscu - przekazała w komunikacie dla RMF24 Katarzyna Kucharska, rzeczniczka mazowieckiej policji. Rodzina przeżywa obecnie dramat, nic nie wskazywało, że nie będą mogli więcej zobaczyć chłopca. Niestety dziadek opiekujący się dzieckiem nie był w stanie zmienić biegu wydarzeń, a dziecka nie udało się uratować. Obrażenia odniesione w wyniku zderzenia z samochodem okazały się śmiertelne.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozporządzenie pojawiło się w ostatniej chwili. Rząd potwierdził podtrzymanie zakazu

2. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

Konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności

Przy okazji tego nieszczęśliwego wypadku policja przypomina, iż historia dziadka opiekującego się wnuczkiem w trakcie wykonywania prac polowych nie należy do rzadkości. Każdorazowo w takich przypadkach konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż życie dzieci może zostać poważnie narażone. Niestety w okresie letnim bardzo często docierają wiadomości na temat tragicznych wydarzeń mających miejsce na polach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Lada dzień Polacy dostaną po nawet 4200 złotych "na głowę"? Wystarczy, że zostanie spełniony jeden warunek
  5. Przez 3-miesiące jadł tylko w McDonaldzie. Efektu nikt nie mógł przewidzieć, jego obecny wygląd odbiera mowę
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News