6-latek odwiedził swoich dziadków. Chwilę później rozpętał się koszmar, przeżyła tylko jedna osoba

6-latek odwiedził swoich dziadków. Chwilę później rozpętał się koszmar, przeżyła tylko jedna osoba Źródło: unsplash.com/Havilah Galaxy

Każdy dziadek i babcia najczęściej z utęsknieniem czeka na odwiedziny wnucząt. Rodzice 6-latka myśleli, że w tym przypadku jest podobnie. Bardzo się pomylili, na miejscu rozegrał się prawdziwy horror.

Dziadek chłopca wydawał się normalnym człowiekiem. Nikt nie mógł podejrzewać, ze pewnego dnia przyczyni się do koszmaru, jaki rozegrał się w jego domu. Odwiedziny wnucząt miały wyjątkowo tragiczny przebieg, przeżyła tylko jedna osoba. Rodzice dziecka są zdruzgotani i zrozpaczeni.

Nic nie zapowiadało tragedii

6-letni Ty z Nashville w stanie Tennessee zaledwie dwa tygodnie przed feralną wizytą u dziadka i babci świętował swoje urodziny. Zawsze był bardzo pogodnym, energicznym chłopcem, uwielbiał naukę oraz sport. Razem ze swoją 4-letnią siostrą lubił odwiedzać krewnych, co zresztą robił bardzo często. Relacje dzieci z dorosłymi członkami rodziny wydawały się bardzo dobre.

Wszystko zmieniło się podczas jednego ze spotkań z dziadkami. Z niewiadomych powodów Terry Majors postanowił zastrzelić wnuki, swoją żonę, a na końcu popełnić samobójstwo za pomocą broni palnej. Zwyczajne spotkanie przerodziło się w najgorszy koszmar. Przeżyła tylko jedna osoba - młodsza siostra Tya. W czasie strzelaniny wymknęła się z domu i uciekła do sąsiadów, gdzie poprosiła o pomoc. Dziewczynce nic się stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina jest zrozpaczona. Dziadek nie zdradził swoich zamiarów 

Podwójne zabójstwo i samobójstwo Terry'ego Majorsa jest szokiem dla rodziny. Nikt nie przypuszczał, ze senior jest zdolny do takich czynów, ani tym bardziej, że planuje coś podobnego. Rodzice chłopca są zrozpaczeni, bardzo im brakuje 6-latka. 

- Nie rozumiem dlaczego tak się stało. Jak ktokolwiek przy zdrowych zmysłach mógł… Zrobić to małemu chłopcu - powiedział wujek Tya.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez dziesiątki gwiazd. Aleksandra Kwaśniewska napisała coś wzruszającego

2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Śledczy cały czas badają wszystkie okoliczności morderstwa. Śmierć dziadka znacznie utrudnia postępowanie, a przede wszystkim ustalenie motywów, jakie kierowały nim w momencie popełniania zbrodni. Nie wykluczone jednak, że w najbliższych dniach uda się ustalić, dlaczego starszy mężczyzna zdecydował się na tak drastyczny krok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Wolała poprosić o pomoc w internecie, niż iść do lekarza. Wstydzi się, że ktoś uzna ją za obrzydliwą brudaskę przez dokuczliwą chorobę miejsc intymnych
  4. "Bestia ze wschodu" zbliża się do Polski
  5. Otylia Jędrzejczak urodziła!

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News