Horror na południu Polski. Wnuczek zaatakował dziadka maczetą, nie miał dla niego litości

Horror na południu Polski. Wnuczek zaatakował dziadka maczetą, nie miał dla niego litości Źródło: pexels/jeff_li/

Dziadek został zaatakowany przez swojego wnuczka, którzy rzucił się na niego z maczetą. Funkcjonariusze, którzy zostali zaangażowani w sprawę, również znaleźli się w znacznym niebezpieczeństwie.

Dziadek przeżył prawdziwy koszmar. Starszy mężczyzna nie spodziewał się, że własny wnuczek będzie chciał pozbawić go życia. Na miejscu zjawiły się odpowiednie służby, które zajęły się całą sprawą. Sprawcę szybko udało się przechwycić, a odpowiednie badania wykazały, co mogło spowodować takie zachowanie.  

Prawdziwy horror na południu Polski. Dziadek został zaatakowany przez wnuczka 

Do koszmarnego zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednym z domów w Piwnicznej-Zdroju. Krakowska policja około godziny 21:00 otrzymała zgłoszenie o karczemnej awanturze, która miała miejsce. Funkcjonariusze szybko zjawili się na miejscu, gdzie odkryli całą prawdę. 

Okazało się, że starszy mężczyzna został zaatakowany przez 30-letniego wnuczka. Szaleniec próbował odciąć mu maczetą ręce, a następnie ranił w brzuch. Po wszystkim wybiegł z budynku i zostawił krwawiącego starca. Mundurowi zawiadomili pogotowie, które przewiozło poszkodowanego z ranami zagrażającymi życiu do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja wszczęła poszukiwania. Mundurowi mogli zginąć

Funkcjonariusze wiedzieli, że nie mają chwili do stracenia i muszą jak najszybciej odnaleźć 30-latka, dlatego od razu wszczęto poszukiwania. Sprawcę zauważono dopiero po kilku godzinach, a gdy policjanci wybiegli z samochodu i ruszyli w jego stronę, szaleniec wyciągnął spod ubrania maczetę i zaatakował również ich. Ci jednak byli czujni i szybko zakuli go w kajdanki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Mundurowi przewieźli 30-latka do szpitala, gdzie przeprowadzono mu badanie krwi. Wyniki wykazały, że w chwili zdarzenia mężczyzna był pod wpływem silnych substancji odurzających. Następnie zabrano go na komisariat. Wiadomo, że sprawą zajęła się prokuratura, jednak na chwilę obecną nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat tego, czy i jakie sprawca usłyszał zarzuty oraz jakie grożą mu konsekwencje.  

 

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja 
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: tvpinfo

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu