Dziadek odwiedził wnuczkę po poważnej operacji. Kiedy ją zobaczył zrobił jedną rzecz, której nikt się po nim nie spodziewał

Dziadek odwiedził wnuczkę po poważnej operacji. Kiedy ją zobaczył zrobił jedną rzecz, której nikt się po nim nie spodziewał Źródło: pixabay.com/anaterate

Dziadek podczas odwiedzin swojej wnuczki w szpitalu zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Nagranie z tego spotkania trafiło szybko do Internetu i wzruszyło tysiące widzów. Ciężko powstrzymać łzy, gdy widzi się tę wyjątkową chwilę.

Dziadek 20-letniej Ayla Winter-White postanowił odwiedzić swoją wnuczkę w szpitalu po tym, jak przeszła poważną operację. Już sam fakt, że mężczyzna przyszedł ją odwiedzić, był dla niej niezwykle miły, ale nikt nie spodziewał się, że podczas ich spotkania mężczyzna zachowa się w taki sposób. Ayla uwieczniła wszystko na nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na Twitterze.

Do tej pory nagranie zostało obejrzane przez tysiące osób, które jednogłośnie stwierdziły, że jest to jedna z najbardziej wzruszających rzeczy, jakie widziały w życiu. Nie da się ukryć, że film opublikowany przez 20-latkę bardzo mocno oddziałuje na emocje widza, chwytając go mocno za serce.

Dziadek chciał sprawić przyjemność swojej wnuczce

Często można usłyszeć, że nikogo na świecie nie kocha się tak mocno, jak wnuków, a patrząc na to nagranie bez wątpienia można zgodzić się z tym stwierdzeniem. Dziadek 20-latki specjalnie odwiedził ją w szpitalu po tym, jak przeszła poważną operację.

Mężczyzna chciał, aby wnuczka poczuła się jak najlepiej, a jak wiadomo, zadbanie o swój wygląd niezwykle podnosi nasze samopoczucie. Dlatego też dziadek Ayla postanowił pomalować jej paznokcie. Jak sam przyznał, w przypadku swojej żony robi to od ponad 30 lat, więc może zrobić tę przysługę również swojej wnuczce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Kiedy moi dziadkowie przyszli odwiedzić mnie po operacji, dziadek powiedział, że chce sprawić, żebym poczuła się lepiej. Powiedział, że maluje paznokcie babci od 30 lat, a teraz chce pomalować moje "Ile masz warstw?" - napisała Ayla Winter-White.

Nagranie ukazujące jak senior maluje paznokcie swojej wnuczce momentalnie stało się hitem internetu sprawiając, że wiele osób wzruszyło się do łez. Co więcej, widać, że mężczyzna ma w tym nie małą wprawę, ponieważ bardzo sprawnie mu to idzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Dodatkowo nagranie sprawiło, że internauci zaczęli sobie przypominać, co ich dziadkowie i babcie robili dla nich, kiedy oni sami byli w potrzebie. Bez wątpienia powinniśmy im znacznie częściej mówić, jak mocno ich kochamy oraz jak bardzo jesteśmy im wdzięczni za to, co dla nas robią.

Dziadek screen twitter.com/Ayla Winter-White

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

źródło: twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu